Kaip surasti puikiausią pasiūlymą skolintis?

Žmonėms dažnai prireikia paskolų. Senesniais laikais, norint gauti bent mažą paskolą, tokią gauti iš kokios nors tai įstaigos buvo praktiškai nesąmonė. O jeigu ir pasitaikydavo tokių “įmonėlių” skolinančių po keletą šimtų litų, tai jos dažniausiai buvo laikomos šarlatanų kontoromis. Nes dažniausiai pasiskolinus keletą šimtų litų, tekdavo atiduoti daug daugiau pinigų. Būtent dėl tos priežasties, žmonės dažniau mažesnes pinigų sumas (iki keleto šimtų litų) skolindavo vieni iš kitų. Tačiau atėjus krizės laikotarpiui, kiek sunkesniems laikams, atsirado alternatyvų.

Terminas greitos paskolos, ko gero, jau žinomas visiems. Tokias paslaugas kaip greitieji kreditai teikiančios kompanijos reklamuojasi praktiškai visur. Televizijoje, internete, radijuje, prekybos centruose. Praktiškai visur. Kartais net galima gauti kokią SMS žinutę, raginančią jus imti paskolą. Būna net konsultantų, kurie skambina jums tiesiai į telefoną ir siūlo jums tam tikras mini paskolas ir panašiai.

Greitos paskolos išplito, kaip minėjau, dėl vienos iš priežasčių – “krizės”. Būtent ji įtakojo žemesnį kai kurių profesijų žmonių atlyginimą. Tie žmonės, kurie gyvena “nuo algos” iki algos, pradėjo naudotis greitosiomis paskolomis. Juk gyvenime būna įvairių atvejų, pavyzdžiui, kai darbdavys vėluoja mėnesį ar du išmokėti atlyginimą. O tada reikia iš kažko gyventi. Būtent tada į pagalbą sunkioje situacijoje ir pasitelkiamos greitosios paskolos.

Jas galima gauti, kaip minėjau, pavyzdžiui, internete. Užtenka užsukti į greituosius kreditus teikiančios kompanijos tinklapį, užsiregistruoti. Registruojantis reikės pateikti savo tam tikrus asmeninius duomenis, aktyvuoti savo paskyrą. Aktyvacija vyksta pervedant kažkokią pinigų sumą į kreditus teikiančių kompanijų sąskaitą. Dažniausiai tai būna vos litas, ar net centas. Taip pat galima greituosius kreditus gauti naudojantis mobiliuoju telefonu. SMS žinutėmis. Dažniausiai “instrukcija”, kaip apmokėti kreditus SMS žinutėmis, duodama televizinių reklamų metu, ar pateikiama tuose pačiuose kreditus teikiančių kompanijų tinklalapiuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *