Kaip susirasti darbą, kurį pamilsite (1 dalis)

Nusprendėte susirasti naują darbą? Sveikiname, jūs ne vieniši! Remiantis statistika, 15% žmonių kiekvienais metais keičia darbą. Bet kuriuo metu, maždaug pusė dirbančių žmonių daugiau ar mažiau aktyviai žvalgosi naujų darbų.

Tai reiškia, kad daugybė žmonių sprendžia tokius klausimus, kaip kokiu būdu man išsirinkti naują darbą? Kokie faktoriai svarbiausi? Į ką atkreipti dėmesį? Daugelis daro tą pačią klaidą, nes dėmesį kreipia tik į darbo vietos pavadinimą, atsakomybę ir atlyginimą.

Verčiau savęs paklauskite, ar norite, kad jus darbas įkvėptų, suteiktų energijos ir leistų nudirbti didelius darbus? Ar jūs norite dirbti su mielais ir talentingais žmonėmis? Ar jūsų darbas padės žmonėms ir darys pasaulį gražesne vieta gyventi? Trumpai tariant, įsitikinkite, kad nauja jūsų darbovietė padarys jus laimingu darbuotoju. Čia yra keletas žingsnių, kurių laikydamiesi susirasite nuostabų darbą.

1. Pasirįžkite pakeisti darbą kaip galima greičiau

Niekada negirdėjau, kad kas nors sakytų, jog per anksti išėjo iš darbo. Visi tik šneka, kad darbe per ilgai užsibuvo ir tai buvo laiko švaistymas. Tikrai nėra geras sprendimas sėdėti darbovietėje ir laukti kol reikalai pagerės. Jeigu jaučiate, kad atėjo laikas keisti darbą, pradėkite aktyviai ieškoti naujo. Kuo ilgiau pasiliksite nemėgstamame darbe, tuo daugiau sunaudosite energijos, reikalingos susirasti naujam darbui.

2. Sutelkite dėmesį į dalykus, kurie jums darbe patinka

Daugelis žmonių keičia darbą norėdami pabėgti nuo jiems nepatinkančių situacijų. Tačiau kai ieškote naujo darbo, nepakanka tik žinoti, ko darbe nenorite. Norint būti laimingu darbe, reikia gerų situacijų, o ne tik tai, kad nebūtų nemalonių. Todėl reikia apgalvoti, kas jus darbe darė laimingu, kas jums patiko? Ką galite padaryti, kad tokių situacijų būtų daugiau?

3. Nekreipkite dėmesio į atlyginimą

Dauguma žmonių mano, kad gaudami didesnes pajamas jie bus laimingesniais. Jie klysta! Nesakau, kad reikia ignoruoti ekonominę situaciją ir pragyvenimui būtiną tam tikrą pinigų sumą, tačiau žmonės turėtų suprasti, ar ko nors vertas 25% didesnis atlyginimas, jeigu dėl to teks patirti stresą 40, 60 ar 80 valandų per savaitę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *