Kaip žinoti kurį greitąjį kreditą rinktis?

Vis dažniau ir dažniau girdimas klausimas: kurį greitąjį kreditą rinktis? Deja, į jį atsakyti vienareikšmiškai yra neįmanoma. Be to, priklausomai nuo laiko, sumos, kurią norima pasiskolinti, skiriasi ir kreditus išduodančių bendrovių akcijos, pasiūlymai naujiems ar lojaliems klientams. Būtent dėl įvairių pasiūlymų ir akcijų greitieji kreditai yra sunkiai palyginami ir atima papildomo laiko mąstant kurį greitąjį kreditą rinktis.

Besirenkant greitąjį kreditą reikėtų įvertinti daugybę dalykų. Visų pirma, kokios yra taikomos palūkanos. Greitieji kreditai yra išduodami gana trumpam laikui, todėl palūkanos gerokai didesnės nei imant kitokio tipo paskolas. Kartais vertinga imti didesnę nei reikiama sumą pinigų, tačiau mažesnėmis palūkanomis. Tai reikėtų išsiaiškinti prieš pat imant kreditą.

Kitas svarbus dalykas – grąžinimo terminas ir sąlygos. Neretai pasiimamas greitasis kreditas, kurį reikia grąžint sekančią dieną po atlyginimo, tačiau dėl vienokių ar kitokių priežasčių atlyginimas gali ir vėluoti. Būtent todėl siūlome nežaisti su likimu ir pasilikti šiek tiek daugiau dienų. Taip pat, vertėtų įvertinti tas greitųjų kreditų bendroves, kurios leidžia skolos grąžinimo terminą atidėti.

Už greitųjų kreditų palūkanų slypi dar vienas mokestis – aptarnavimo mokestis. Būtina prieš pasirašant sutartį su kredito bendrove išsiaiškinti, kokio dydžio yra šis mokestis ir ar jis papildomai nėra taikomas norint pratęsti kreditą.

Nors dabar ir retai pasitaiko, tačiau gali būti taip, jog kredito grąžinimas nėra galimas interneto bankininkystės pagalba. Pasidomėkite, ar kreditą galėsite grąžinti taip pat patogiai kaip ir skolinantis, ar teks sukti galvą kaip nuvykti į kitame miesto gale ar net kitame mieste esantį biurą.

Kurį greitąjį kreditą rinktis apsispręsti Jums turėtų padėti aukščiau esantys patarimai. Gerai įsigilinę į kredito bendrovių sutarčių sąlygas galite pasiskolinti be jokių problemų ir už pačias mažiausias siūlomas palūkanas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *