„Kartais turi pasiklysti, kad atrastum save“

paulo coehlo knygos

Paulo coehlo knygos

Ar mėgstate pasiklysti? Pasiklysti knygose, nenustojant galvoje šmėkščioti klausimams, pasiklysti tarp savo susikurtų prasmių, skatinančių mąstyti, veikti, pažvelgti į dalykus kitaip. O galbūt tiesiog mėgstate romanus, tačiau negalite pakęsti banalių siužetų, atsibodusių meilės istorijų ir nuobodžių arba pernelyg dramatiškų veikėjų? Tuomet tikriausiai jums nereikia pristatinėti žymaus brazilų rašytojo Paulo Coleho. Paulo coehlo knygos jau nuo 1988 m. iki šių dienų – vienos populiariausių pasaulyje. Iki šiol yra išleista daugiau nei 150 milijonų knygų 150 šalių, todėl mažai kas nėra skaitę bent vienos šio populiariausio brazilų autoriaus knygos, gal dėl to, jog coehlo knygos visuomet savyje slepia gilią prasmę, maitinančią skaitančio žmogaus sielą. Paulo coehlo knygos gali suteikti įkvėpimo ir padėti atrasti save, todėl siūlome jums susipažinti su keliomis šio autoriaus knygomis, kuriose kasdienybė ir patiriamos vien tik šviesios gyvenimo spalvos neleidžia patirti prasmės pojūčio, tačiau nebijant vidinių ir išorinių iššūkių bei pokyčių, prasmė atrandama ten, kur mažiausiai tikėtasi.

 „Svetimautoja“

„Svetimautoja“ – tai šiuo metu itin skaitomos ir geidžiamos paulo coelho knygos adultery lietuviškas pavadinimas. Šis naujausias pikantiškas Paulo Coelho romanas – jau šešioliktas išleistas lietuviškai. Knygoje keliami klausimai, priverčiantys susimąstyti, kas iš tiesų esate ir kuo norite būti. Pagrindinė romano veikėja Linda kenčia, nes savo gyvenime neranda prasmės, nors ir žino, kad jai sekasi. Tačiau tai nenugali kiekvieną rytą patiriamo nenoro prabusti ir gyventi savo gyvenimą, jaučiant mažiau, negu ji norėtų. Romano veikėja nori išsipančioti iš kasdienybės gniaužtų ir pabėgti nuo savo pareigų. Permąstyti savo gyvenimą ir išsilaisvinti jai padeda santykiai su mokyklos laikų meile. Sakysite, tai dar viena banali meilės istorijūkštė? Ne. Tai romanas suprantantiems, ką reiškia suabejoti savo gyvenimu, net kai iš pažiūros viskas atrodo gerai; tai romanas trokštantiems pokyčių ir šiek tiek rizikos, todėl paulo coelho knygos svetimautoja istorija privers jus iškelti nepatogius klausimus, į kuriuos atsakymo turėsite ieškoti savo sąmonės kloduose. Ieškantiems šios paulo coleho knygos internetu, reikėtų paskubėti, nes tik pasirodžiusi, ji tiesiog šluote iššluojama iš internetinių parduotuvių. Naujausios paulo coelho knygos kaina siekia apie 11 eurų.

„Veronika ryžtasi mirti“

2001 metais Lietuvoje išleistas Paulo Coelho romanas „Veronika ryžtasi mirti“ taip pat pasižymi dideliu populiarumu. Jame pasakojama jautri Veronikos istorija – ji bando nusižudyti, bet nepavykus, pakliūna į psichiatrijos ligoninę, kur sužino, jog narkotikų sukelta koma negrįžtamai paveikė jos širdį. Iš pradžių coehlo knygos knygos veikėja dėl to džiaugiasi, nes mano vienaip ar kitaip pasiekusi savo tikslą, bet paskui, pradėdama pažinti kitus panašaus likimo žmones ir suvokdama, jog greitai išeis iš šio pasaulio, romano herojė atranda save iš naujo, iš naujo mokosi džiaugtis gyvenimu, o gal greičiau pirmąkart pajunta tikrąjį vidinį džiaugsmą ir pilnatvę. Įdomu, kodėl paulo coelho knygos veronika ryztasi mirti veikėja apskritai bandė nusižudyti? Ji turėjo viską, tačiau jautė neišvengiamai ją anksčiau ar vėliau sužlugdysiančią gyvenimo beprasmybę, kurios niekaip negalėjo panaikinti. Praradusi šansą gyventi, Veronika atrado save iš naujo.

Šios paulo coelho knygos kaina – apie 6 eurus.

Paulo coehlo knygos įtraukia skaitytoją gyvenimiškomis situacijomis, su kuriomis daugelis esame susidūrę, pateikdamas jas meniškai ir prasmingai. Jis priverčia mus permąstyti savo gyvenimą ir vertybes, į savo nuostatas pažvelgti iš kito kampo. Paulo coehlo knygos patiks skaitytojams, kuriems atsibodo vienodi ir banalūs romanai.

Norintiems įsigyti jo kūrybos, vertėtų žinoti, jog paulo coelho knygos internete kainuoja žymiai pigiau, negu knygynuose, o paulo coelho knygos anglu kalba dar ir nemokamos.

Comments are closed.