Kas trečias Lietuvos gyventojas apsipirkinėja internetu

RūbaiPer pastaruosius metus net vienas iš trijų Lietuvos gyventojų naudojosi pirkimu elektroninėse parduotuvėse. Tai atskleidė „Eurobarometro“ visuomenės nuomonės tyrimas, atliktas TNS LT. Elektroninė prekyba tampa vis populiaresnė, nes žmonės vislabiau įsisavina teigiamas jos savybes. Internetu pirkti darosi vis labiau priimtina, nes ji sėkmingai užtikrina kokybiškos ir ne brangios prekės santykį. Dauguma teikiančių pirmenybę pirkimui internetu galėtų pasakyti, kad internete pirkti yra labai patogu, nes nereikia niekur eiti. Be to, internetinės parduotuvės pasižymi didesniu prekių pasirinkimu. Ne paslaptis, kad investavus truputį laiko, dažnai norimą prekę pavyksta rasti daug pigesnę, nei paprastoje parduotuvėje.

Dažnai žinomų parduotuvių asortimentas būna labai panašus. Todėl norėdami atrasti tikrai išskirtinį drabužį dauguma pirkėjų renkasi elektronines rūbų parduotuves. Jose yra ne tik labai didelis prekių pasirinkimas, bet dažnai pastebimi ir visiškai kitokie modeliai. Tai leidžia išsiskirti iš minios ir susikurti unikalų įvaizdį. Todėl nebereikės pakliūti į situaciją, kai vakarėlyje pasirodote apsirengusi taip pat, kaip ir jūsų geriausia draugė. Nenuostabu, kai pasirodo, jog abi sukneles pirktos tos pačios parduotuvės naujos kolekcijos pristatymo metu. Tokios situacijos gali būti pamirštos, nes dauguma pirkėjų, kurie naudojasi el. rūbų parduotuvėmis yra linkę sutikti, jog šios parduotuvės suteikė galimybę jiems atrasti įvairesnių modelių bei tipų drabužių.

Turintis ištreniruotą akį pirkėjas supranta, kad už kokybišką gaminį reikia pakankamai mokėti, tačiau ne paslaptis, kad internetinėse parduotuvėse kainos labai svyruoja lyginant su tradicinėmis parduotuvėmis. Tai paskatina pirkėjus rinktis el. parduotuves ir sutaupyti, kai reikia pirkti kokybišką ir solidų pirkinį. Pavyzdžiu gali tapti vyriskos striukes, kurios tampa populiariu pirkiniu į Lietuvą artėjant šaltajam sezonui. Jų pirkimas tradicinėse parduotuvėse mažėja, nes kuo toliau tuo labiau pastebima tendencija, kad žmonės striukes ryžtasi pirkti el. rūbų parduotuvėse, kur gali rinktis iš daugiau įvairių išskirtinio dizaino modelių pasižyminčių patraukliomis kainomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *