Kas yra geras katalogas?

Apie straipsnių katalogus girdi kiekvienas žmogus, turintis savo svetainę ir ieškantis pigiausių bei paprasčiausių būdų jai populiarinti. Deja, ne kiekvienas katalogas gali būti geras katalogas.

Geras katalogas yra toks katalogas, kuriame ne tik aukšti parametrai (DA, PA, PR, mR ar kiti trumpiniai), bet taip pat ir talpinami aukštos kokybės, informatyvūs ir įdomus straipsniai, priverčiantis skaitytojus bent jau susipažinti su jais, o susipažinus gaunama ir nauda – vertina ar nauja informacija.

Jei kataloge yra pateikiami straipsniai įvairiomis kalbomis, tam turėtų būti atskiros skiltys, o dar geriau – galimybė pasirinkti kalbą. Jei to nėra, verčiau vengti tokio katalogo ir rinktis vienos kalbos katalogą. Dažnai keliomis kalbomis rašomi straipsniai yra SPAM tipo ir dėl to palaipsniui krenta visų kataloge esančių nuorodų reitingas, gali atsirasti rizika žalai SEO prasme.

Dar vienas ženklas, kad katalogas geras – jo lankomumas. Žinoma, šį nesunku pakelti dirbtinai, tačiau retam katalogo savininkui tai apsimoka. Taigi, jei matote, kad straipsnių katalogas turi nemažai lankytojų kiekvieną dieną (net jei per savaitę parašoma vos 10-15 straipsnių) – tai puikus ženklas, kad katalogas yra geras.

Kitas gero katalogo ženklas – iliustracijos. Dažniausiai jas prideda patys straipsnių autoriai, tačiau iliustracijomis neužpildytus straipsnius gali papildyti ir katalogo administracija. Geras katalogas vengs neiliustruotų straipsnių, kadangi nuotraukos ar schemos kelia puslapio kokybę, o katalogams tai ypač svarbu. O jei katalogo straipsniuose yra ir Youtube ar kitų tinklų video – dar geriau, tai tikrai geras katalogas, siekiantis būti dar geresniu.

Katalogas iš karto geru netampa, tam reikia laiko ir įdirbio, todėl neturėtumėte nustebti pamatę dar ne vieną SEO straipsnį, kuriame pateikiamos nuorodos į ateityje būsimą labai gerą katalogą – www.geraskatalogas.lt. Siūlome prisijungti prie šio katalogo dar dabar, kol jis nėra toks geras, bet visiškai nemokamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *