Kas yra meilė?

Per visą žmonijos istoriją, mes pavertėme meilę paslaptinga ir sudėtinga. Tai neišblėstanti eilėraščių ir literatūros kūrinių tema – kurių daugelis yra prieštaringi. Galbūt, jei mes ją apibrėžtumėme, ji prarastų savo magiją. Juk paslaptis mėgstame visi be išimties… kur paslaptis, ten ir keista trauka ir nežinomybė. Tik iš meilės meilės atsiranda ir santykiai. Bet kokiu atveju meilę galime išskaidytiį tris pagrindinius komponentus.

Meilė yra palankumas ir priėmimas

Palankumą galima apibūdinti kaip atsakymą tam tikram žmogui „gerai“ be jokių užslėptų minčių jį pakeisti. Jums viskas tinka su šiuo žmogumi ir jūs nestatote jokių išskirtinių sąlygų. Tokia meilė vadinama besąlygiška. Meilė retai kada būna pastovi, ji nuolat siūbuoja, todėl viskas priklauso nuo jūsų palankumo ir priėmimo.

Meilė yra supratimas ir įvertinimas

Supratimą ir įvertinimą nuo palankumo ir priėmimo skiria tik vienas žingsnis. Mes pažvelgiame į savo mylimuosius ir pajuntame kokie jie mums yra vertinti dėl to kokie jie yra: linksmi, draugiški, mylintys, rūpestingi ir t.t. Kai kažkas sako kad yra „įsimylėjęs“, vadinasi jų supratimas ir įvertinimas kitam žmogui yra begalinis. Su šia meilės forma jums be galo patinka idėja turėti tai amžinai.

Meilė yra noras linkėti visko, kas geriausia

Mes norime, kad tie kuriuos mylime būtų laimingi, sveiki, linksmi ir sėkmingi visame kame. Kiekvienas padarytų viską, kad tik jų mylimasis žmogus turėtų visus šiuos išvardintus dalykus ir dar daugiau. Na bet juk tai savaime aišku ir suprantama, kad mylimam žmogui nelinkėsi blogų dalykų, netgi nereikši pavydų, nes tą asmenį keli aukščiau už save.

Bet norint nuoširdžiai mylėti, ką pirmiau reikia mokėti? Atsakymas jau bus girdėtas – mylėti save. Kol dar nesame jokiose meilės pinklėse, turime mokėti rūpintis savimi, lepinti save ir mylėti save. Tik išbandę visa tai ant savęs, mes suprasime, kaip tai yra svarbu ir džiuginsime tuo savo būsimąjį mylimąjį ar mylimąją. Daug kas pasakys, kad taip mylint save patampi savanaudžiu, tačiau būkite ramūs, kai patirsite tikrą meilę, viskas apsivers aukštyn kojom!

Kaip ir minėjome, meilė mus labai žavi, kadangi yra paslaptingas, net ir mokslininkų tiksliai nepaaiškintas jausmas. Kol ta paslaptis nebus išaiškinta, viskas taip ir liks, todėl nesigilinkime į tai per daug, pakaks tiek, kiek aptarėme!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *