Kas yra seo?

Kas yra seo?

Jei esate svetainės savininkas, Jums laba isvarbu žinot iapie seo. Juk norite kad Jūs ųsvetainė pamatytų kaip įmanoma daigiau žmonių? Norite kad svetainė dirbtų Jums ir neštų pelną? Tai protingas noras ir jis įgyvendinamas, Bet su viena sąlyga – je iJūsų tinklapis bus paieškos sistemu tope. O tam kad patekti į tą topą reikia žinoti bent pagrindinius seo opyimizacijos principus. <img class=„alignright“ src=“http://mockaitis.eu/images/seo.jpg“ alt=“seo paslaugos“ width=“300″ height=“300″ />

Search Engine Optimization lietuviškai gali būti verčiamas keletų būdų – seo optimizacija, oprimizavimas paieškos sistemoms, seo paslaugos arba tiesiog seo.

Nežiūrint į vertimo skirtumus vis ivarinta ituri vieną reikšmę – tinklapio optimizacija tolimesniam jo pozicijų paieškos sistemose gerinimui, pagal pasirinktus raktažodžius.

Ne paslapti skad kiekvieno interneto resurso svarbaiusai jo lankomumas. Jei svetainės niekas nelanko jos kaip ir nėra. Kad Jūsų resurdą matytų reikai jį išreklamuoti.

Geriausia lankutojų pritraukimo vieta yra paieškos sistemos, ypač Google. Pagal statistiką, didžiausias tikslinių lankytojų skaičius į tinklapius ateina pagal paieškos užklausas.

Apie 95% vartotojų aplanko tik tris pirmas nuorodas, esančias paieškos reziltatuose. Toliaus šis skaičius labai mažeja, iki dešimtos pozicijos prieina tik 2,2%. Antrą paieškos rezultatų puslapį aplanko tik 1,5% lankytojų. To pasekoje, buvimas pirmame paieškos rezultatų dešimtuke labai pageidautinas bet kuriam interneto resursui. Bet svetainių skaičius internete laba ididelis, o vietų dešimtuke mažai. Kaip aplenkti konkurentus ir apsiekti viršūnę?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *