Kauno butų pasiūla: kiekvienam savo

Ketinantieji keisti gyvenamąją vietą dažnai sutrinka išvydę, kokia didelė yra pasiūla. Pavyzdžiui, parduodami butai Kaune ar kitame didmiestyje skiriasi tiek naujumu, tiek įrengimu, tiek vietove. Vis dėlto nerimą, keliamą tokios gausos, suvaldyti nesunku. Tereikia aiškiai įsivardyti savo poreikius ir įvertinti galimybes. Taip pat verta pasidomėti, kokia patirtimi renkantis naują butą gali pasidalinti draugai ar artimieji. O daugiau apie Kauno pasiūlą papasakoti gali ir patys miesto gyventojai.
 
Geriausia vieta – pagal poreikius
 
Jei reikėtų atvaizduoti laikinąją sostinę popieriaus lape, tai piešinys būtų išties spalvingas. Čia esama ir ramių, miegamųjų, ir judrių, tikrą miesto gyvybę palaikančių rajonų. Todėl parduodami butai Kaune gali būti atrenkami pagal tai, kokioje aplinkoje norima gyventi. Pavyzdžiui, viena prestižinių miesto dalių – Žaliakalnis. Čia ramu, tačiau vos už kelių minučių kelio gyventojų laukia įspūdžius garantuojantis Kauno centras.
 
„Gyvenu Žaliakalnyje nuo pat vaikystės. Čia ir mano seneliai gyveno. Todėl šį rajoną pažįstu puikiai. Manau, kad didžiausi Žaliakalnio privalumai yra gamtos apsuptis, unikalūs mediniai namukai – čia visada yra į ką pasižvalgyti. Žinoma, savitumo suteikia ir inteligentiški, kultūringi gyventojai“, – įspūdžius gyvenant šioje Kauno dalyje pasakoja Janina. Tačiau jauniems, energingiems žmonėms, kuriuos domina parduodami butai Kaune, moteris siūlo rinktis Senamiestį. Pasak jos, ten daugiau pokyčių ir veiklos, nors taip pat yra ir šeimoms skirtų erdvių.
 
Tarp naujo ir seno
 
Pasirinkus norimą mikrorajoną, taip pat svarbu apsispręsti ir dėl to, ar dominantys parduodami butai Kaune turėtų būti visiškai nauji. Tokią atranką lemia finansinės galimybės ir norai. Taikliai naujų butų privalumus išvardijo jau dešimt metų Kaune gyvenanti Raminta. Ji teigia: „Butas naujos statybos name mums buvo geriausias pasirinkimas. Abu su vyru turime savitą požiūrį į gyvenamąją erdvę, todėl taip galėjome tą požiūrį įgyvendinti. Be to, buvo malonu, kad dar niekas prieš mus ten negyveno, o remonto neplanuojame dar bent dešimtmetį.“
 
Tačiau kitokią nuomonę išreiškė Kazys. Pasak jo, geriau yra rinktis senesnės statybos butą. „Naujų patalpų įrengimas kainuoja labai daug pinigų, laiko ir pastangų. Tam reikia daug ką išmanyti. Mes su žmona rinkomės butą renovuotame name. Čia nekilo jokių klausimų dėl remonto, tereikėjo tik susidėlioti daiktus. Be to, iš ankstesnių gyventojų žinojome, koks komunalinių mokesčių dydis mūsų laukia visais sezonais.“ Taigi, parduodami butai Kaune gali būti pasirinkti tiek pagal vietovės, tiek pagal pačių patalpų įrengimo privalumus. Žinoma, esama ir kitų pasirinkimo kriterijų. Tačiau tai – pagrindinės gairės su būsto pirkimu dar nesusidūrusiems esamiems ir būsimiems Kauno gyventojams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *