Keletas patarimų ruošianis fotosesijai

Keletas naudingų patarimų, kurie padės planuojant ir ruošiantis asmeninei fotosesijai.

Nusiteikimas ir pasiruošimas fotosesijai padės labiau atsipalaiduoti ir leis geriau atskleisti save fotosesijos metu. Pradėti ruoštis patartina kelias dienas prieš fotosesiją. Prieš fotografuojantis gerai apgalvokite, kokių nuotraukų norite, paieškokite pavyzdžių internete. Fotosesijai pasirinkite 2 – 3 vietas, jei vieta „fotogeniška“ gali užtekti ir vienos. Stenkitės būti išsimiegoję ir žvalūs. Neplanuokite fotosesijos iš karto po darbo, po deginimosi saulėje ar vakarėlio. Fotosesiją geriausia planuoti ryte iki pietų arba savaitgalį, kad būtumėte pailsėję.

Pasitarkite su fotografu. Fotografas visada turės idėjų fotosesijai ir pateiks patarimų.

Į fotosesiją atsivežkite įvairių daiktų, drabužių ir aksesuarų. Daiktai gali būti susiję su jūsų pomėgiu ar profesija. Juos galima bus panaudoti kaip smagų nuotraukos akcentą. Drabužiai turėtų būti lengvi, spalvingi ir svarbiausia patogūs. Venkite labai tamsių spalvų, geriausia turėti drabužių keliems persirengimams. Nepamirškite aksesuarų: auskarų, kaklo papuošalų, skrybėlių ar tiesiog Jums mielų papuošalų. Tai padės sukurti įvaizdį, įnešti tam tikrą akcentą, bei pabrėžti jūsų grožį.

Pasirūpinkite makiažu ir šukuosena. Patartina makiažą ir šukuoseną pasidaryti pas profesionalų visažistą, nors ne visuomet tai yra būtina, nes daugelis merginų ir pačios moka paslėpti kai kuriuos savo trūkumus ir išryškinti privalumus, tik patartina nenaudoti blizgaus makiažo. Prireikus jus pagražins ir pats fotografas tam skirtomis kompiuterinėmis programomis.

Fotosesijos metu stenkitės atrodyti natūraliai, nesidrovėkite, būkite savimi ir mėgaukitės fotosesijos procesu. Nepamirškite šypsotis ne tik lūpomis, bet ir akimis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *