Keliones ne sezono metu ir jų privalumai

Kai dauguma Europos ir viso Pasaulio turistų kraunasi kuprines ir ruošiasi kelionėms birželio – rugsėjo mėnesiais, kita dalis keliautojų laukia namuose ir ryanair lektuvasramiai planuoja savo keliones, kurios prasidės pasibaigus šiam šiltajam, turistų pamėgtam sezonui. Jų sprendimas yra gana išmintingas, nors dauguma žmonių, laikančių save tikrais turistais, į juos žiūri skeptiškai. Pabandykime išsiaiškinti, kodėl keliones ne sezono metu gali būti patrauklios.

Daug mažiau turistų ne sezono metu

Tikriausiai pats pagrindinis ir didžiausias pliusas apie keliones ne sezono metu – tai ženkliai sumažėjęs turistų skaičius. Labai geras jausmas, kai visais keliones teikiamais malonumais gali mėgautis tik tu ir tie žmonės, kurie keliauja kartu su tavimi – nereikia laukti eilėse ar grūstis į vieną vietą su kitais turistais. Taip pat nekils sunkumų siekiant nufotografuoti vieną ar kitą objektą – kiti turistai jums jo neužstos. Net jei be
jūsų ten dar bus keletas turistų, jie bus tokie pat atsipalaidavę kaip ir jūs, todėl vietos tikrai nestigs. Be to, gausite kur kas geresnį aptarnavimą tokiose srityse kaip taksi ar turistų informacijos centruose, kadangi darbuotojai neturės labai skubėti tam, kad aptarnautų begalę turistų.

Ženkliai mažesnės kainos

Viskas, pradedant skrydžiais bei viešbučiais ir baigiant kavinėmis bei kioskeliais turistams, ne sezoninės keliones metu bus pigiau, nei keliaujant per sezono piką. Tai puiki išeitis tiems keliautojams, kurie nori daug ką pamatyti, tačiau negali skirti tam pakankamai lėšų. Kam už keliones mokėti dvigubai daugiau ir grūstis ten sezono metu, jei galima tai padaryti žymiai pigiau ir niekur neskubant, įdėmiai viską apžiūrint.
Vienintelis minusas, jog ne sezono metu oras gali būti nepalankus (priklausomai nuo to, kur keliaujate), bei dienos žiemą yra trumpesnės. Tačiau mažesnės kainos ir mažiau kitų turistų, tikrai atperka šį minusą. Net jei ir turite pakankamai išvažiuoti į keliones sezono metu, nors kartą pabandykite tai padaryti ne sezono metu – galbūt jums tai patiks. Yra daug entuziastų, kurie keliauja būtent ne sezono metu, iš idėjos.

Daugiau informacijos apie keliones rasite: http://lt.wikipedia.org/wiki/Kelion%C4%97

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *