Kiek efektyvi yra lauko reklama?

Nors šiais laikais yra labai daug reklamos internete ir televizoje, lauko reklamos populiarumas nemažėja – ji sugeba pritraukti didelį klientų ratą. Čia yra keletas priežasčių, kodėl lauko reklama gali būti labai pelningas reklamos būdas kiekvienam verslui, kuris sėkmingai pakels pardavimus, o investicijos atsipirks su kaupu.

Nereikia galvoti, kad lauko reklama yra tik ta, kurią mes matome važiuodami greitkeliais. Realiai lauko plotai reklamai turi kur kas daugiau skirtingų būdų, kurie nebūtinai turi būti demonstruojami stende. Vienas iš pavyzdžių – įvairūs meniu, dienos nuolaidos prie restoranų ir kavinių, nedidelių krautuvėlių, kurie būna tiesiog išnešami lauk ir ten paliekami. Pastatyta ant šaligatvių, ši reklama labai greitai patraukia praeivių dėmesį, vilioja juos užeiti vidun. Parko suoliukai – taip pat puiki reklamos vieta, kuri, deja, Lietuvoje nėra itin populiari. Reklama ant transporto priemonių – ne ką prastesnis sprendimas.

Lauko reklamos veiksmingumo raktas – tai, kad ji matoma kasdien, todėl lengvai įsimenama. Tačiau nors žmonės ją ir mato dažnai, tai nenervina. Kodėl? priešingai nei televizijos ar radijo reklama, ji niekam netrukdo: nepertraukia Jūsų mėgstamo serialo ar filmo, neuždengia norimo perskaityti teksto. Tai yra tolerantiška reklama. Netrumpas gyvavimo laikas taip pat privalumas: jei žmogui tądien nereikės Jūsų paslaugų, tai galbūt jos bus labai reikalingos po poros savaičių?

Tai yra pagrindiniai dalykai, kurie daro lauko reklamą nesenstančia ir populiaria. O ką rinksitės Jūs – naujoves ar laiko patikrintą būdą?

Reklaminiai plotai
www.dizrega.lt

One comment

  1. Lukrecija parašė:

    Dar vienas lauko reklamos pavyzdys galėtų būti reklama ant lauko suoliukų. Manau tai ir efektyvu ir praktiška 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *