Kodėl praverčia registracijos adresas ne verslo vykdymo vietoje?

Kiekviena įmonė turi savo registracijos adresą, nes tai būtina sąlyga verslo steigimui. Tačiau ne visuomet įmanoma naujai kuriamą įmonę užregistruoti ten, kur ji vykdys veiklą, o kai kuriais atvejais tai įmanoma, tačiau nenaudinga, tad su tuo nesusidūrusiems natūraliai gali kilti klausimas, kodėl registracijos adresas kitoje vietoje gali būti pravartus?

Registracijos adresas įmonei, kuri siūlo sezoninio apgyvendinimo paslaugas turėtų būti patogus tiek sezono metu, tiek ir po jo. Pavyzdžiui, jei įmonė turi keletą kempingų ar kaimo turizmo sodybą, kuriuose verslas vyksta tik vasaros metu, tai žiemos metu jose nebūna ne tik klientų, bet, dažniausiai, ir įmonės atstovų. Tuo tarpu registracijos adresu yra siunčiama svarbi korespondencija, įvairūs valstybinių įstaigų pranešimai, tad juos turi kažkas priimti ar reguliariai paimti iš pašto dėžutės ar pašto skyriaus (jei korespondencija registruota). Tokiu atveju tenka deginti kurą, gaišti nemažai laiko, ypač jei sodyba ar kempingas yra toliau. Taigi, šiuo atveju naudinga, kuomet registracijos adresas yra ten, kur leidžiate daugiau savo laiko, pavyzdžiui, netoli Jūsų gyvenamosios vietos ar nuomojamo biuro.

Registracijos adresas tinka ne tik tiems, kas užsiima sezoniniu verslu, bet ir tiems, kurių įmonės darbuotojai darbo metu daugiau laiko praleidžia kelyje, o ne biure. Tarp tokių verslų gali būti klientų aptarnavimu jų namuose ar biuruose užsiimančios bendrovės, smulkūs kurjerių, pervežimo ar perkraustymo paslaugų teikėjai. Tokiu atveju nereikia rūpintis, kad korespondencijos niekas nepriims, o jai atėjus galima tiesiog nuvykti savo registracijos adresu ir atsiimti tai, kas Jums priklauso. Esant poreikiu įmonės, suteikiančios registracijos adresą, suteikia ir virtualaus biuro paslaugą, kuomet korespondencija yra persiunčiama Jums patogiu adresu. Net jei adresą dažnai ir keičiate, tai bus patogiau nei kas kartą keisti jį valstybinėse duomenų bazėse, tvirtinant notaru ar elektroniniu parašu.

Kaip matote, patogus registracijos adresus turi daugiau naudos nei tik galimybę užregistruoti savo įmonę patogiame verslo centre.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *