Kokius langus pasirinkti?

Mediniai langai, plastikiniai langai, aliuminio langai, klijuotos medienos langai. O kokie langai yra naudingiausi jūsų namams? Tą ir pabandysime išsiaiškinti.

Plastikiniai langai

Plastikiniai langai yra ilgaamžiai, puikai sulaiko garsą, šiuolaikiškai atrodo, tad tai gali tapti puikiu pasirinkimu jūsų namams. Tačiau prieš įsigyjant plastikinius langus, reikėtų žinoti ir jų minusus. Bene ryškiausiasplastikinių langų minusas yra tas, kad jei plastikiniai langai bus pietinėje namo pusėje, dėl saulės šviesos ir šilumos ilgainiui jie gali pakeisti savo formą. Tačiau plastikinius langus yra lengva prižiūrėti – juos valyti galima įprastomis langų valymo priemonėmis.

Aliuminio langai

Aliuminio langai idealiai tiks, tiems kas nori turėti modernius, stilingus namus, o taip pat puikiai tiks komercinėms patalpoms. Aliuminio langai yra sandarūs tvirti, patikimi bei saugūs. Dar vienas aliuminio langų privalumas yra tas, jog jie nereaguoja į temperatūrinius skirtumus, tad nesukels nesklandumų.

Mediniai langai

Mediniai langai namams suteiks jaukumo, natūralumo, praleidžia orą. Tačiau kadangi medis yra gyva medžiaga, reikėtų prisiminti, jog mediniai langai labai jautriai reaguoja į temperatūrų skirtumus.

Klijuotos medienos langai

Klijuotos medienos langai yra suklijuojami pagal specialią technologiją. Klijuotos medienos langus galima pritaikyti net patiems išrankiausiems klientams ir atitinka pačius aukščiausius standartus. Klijuotos medienos langai – išskirtiniai langai, tad nieko keista, jog yra brangesni už plastikinius, medinius ar aliuminio langus ir reikalauja ypatingos priežiūros.

Tikimės, jog šie langų aprašymai padės išsirinkti tuos, kurie bus tinkamiausi jūsų namams, tačiau nepamirškite ir to, jog langus langų gamybą vykdančios įmonės gali pagaminti ir pagal individualius jūsų pageidavimus, juk kiekvienas klientas – išskirtinis klientas, turintis individualius pageidavimus bei viziją kaip turėtų atrodyti jų namai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *