Kokius rankdarbius daryti?

Ilgus žiemos ir rudens vakarus dažnas žmogus neprasmingai leidžia prie kompiuterio ar televizoriaus, tačiau šį laiką galimą praleisti kur kas prasmingiau. Puikiausias būdas tai padaryti – rankdarbiai. Užsiiminėti rankdarbiai gali būti naudinga ir jūsų piniginei. Jei mėgstate megzti, galite nusimegzti šiltą vilnonį megztinį ar kojines. Taigi jūs sutaupysite pinigų, nes jums nereikės pirkti kojinių ir megztinių turguje ar prekybos centre. Tačiau juk nevisiems žmonės patinka megzti, tad šiame straipsnyje stengsiuosi apžvelgi įvairias rankdarbių idėjas.

Piešimas, tapimas ir pan.

Jei mėgote piešti mokykloje, tai greičiausiai piešimas patiks ir dabar, tad nusipirkite molbertą, pieštukų, teptukų, akvarelės, guašo ir pan. Pieškite bet ką kas šauną į galvą, stenkitės piešti iš širdies, vedini savo emocijų ir jūsų darbai tikrai sulauks sėkmės. Jei patikėsite, jog jūsų darbai gali patikti kitiems, galite mėginti juos parduoti įvairiuose mugėse (Kaziuko mugė ir pan.)
Tačiau gal jūs niekada nemokėjote piešti ir nežinote nuo ko pradėti. Tada patarčiau panaršyti internete ir susirasti elementarių piešimo pamokų.

Origami

Pastaruoju metu vis populiarėja rankdarbiai iš popieriaus. Rankdarbiais iš popieriaus užsiiminėja ne tik mokyklose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *