Kokybiška durų furnitūra. Kodėl?

Kaip joks namas neįsivaizduojamas be baldų, taip bet kokios durys yra bevertės be furnitūros. Pirkdami durims furnitūrą, Jūs ne tik pridedate joms funkcionalumo, bet jų dėka ir pačiam namui suteikiama subtilumo.

Taigi, kas priklauso durų furnitūrai?


Rankenos. Kuo patogesnė rankena, tuo lengviau įeiti ir išeiti pro duris. Daugumą jų labai paprasta naudoti, galima rinktis iš įvairių stilių.

<p style=“text-align: justify“>Vyriai. Jie gaminami naudojant lanksčią medžiagą ar judančias susdedamąsias dalis.

Spynos. Niekam ne paslaptis, jog jos naudojamos apsisaugojimui nuo galimų vagių, todėl būtina jas rinktis kuo atidžiau.

Kadangi durų furnitūra yra privaloma kiekvieniems namams, labai svarbu, kad užtikrintumėte, jog investuojate į tikrai kokybišką techninę durų įrangą. Kam investuoti į prastą daiktą, kurį galbūt naudosite vos kelias savaites? Be to, nepamirškite, jog durų furnitūra aplinkiniams gali palikti arba labai gerą, arba labai prastą įspūdį. Juk kiekvienas žmogus, užsukęs pas Jus, turės kontaktą su durimis. Pagalvokite patys: kaip maloniai bus nustebintas svečias, kai pabeldęs į išskirtinio dizaino duris maloniai paims už aukščiausios kokybės rankenos. Jis tikrai liks maloniai sužavėtas. O štai taupant pinigus, svečias Jūsų durų rankeną gali išsinešti namo kaip suvenyrą.

Gera durų furnitūra – neabejotinai svarbus faktorius, turintis būti itin aukštos kokybės. Net ir parduodant namą vien dėl itin gerų durų detalių, kurias tikrai pastebės kiekvienas, galite prašyti didesnės sumos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *