Kosmetika

Kaip susigaudyti kosmetikos pasaulyje?

Kosmetika

Kosmetika

Noras būti gražiems verčia visus ieškoti dar nebandytų kremų, losjonų ir kitų produktų. Tačiau kosmetika turėtų būti ne tik veiksminga, bet ir kuo natūralesnė, sveikesnė. Kitaip grožis gali atsisukti ir prieš žmogų. Norėdami išlyginti odą, tepame kremą. Tačiau jis geriasi į pačius giliausius odos sluoksnius, o mažos dalelės pasiekia ir kitus organus. Taigi naturali kosmetika visiems turėtų būti labai svarbi.

Rizikos grupei – tik natūrali kosmetika

Į rizikos grupę, kurie turėtų ypač atsargiai vartoti kosmetika, patenka nėščiosios, į odos susirgimus linkę žmonės ir, be abejo, vaikai. Visų jų organizmas jautriai reaguoja į bet kokį kenksmingą produktą. Taigi, atrodytų paprasčiausia kasdienė kosmetika gali sukelti ir daug žalos. Kodėl kosmetika nesciosioms irgi labai svarbi? Pagalvokite – gydytojai neleidžia besilaukiančioms moterims naudoti net stipriau veikiančių žolelių. Ką jau kalbėti apie cheminius produktus, stipraus kvapo dušo želė ir kitus gaminius, kurie dirgina moters uoslę, gali sukelti net pykinimą. O tepami kremai, kaip minėta, veikia ir gilesnius žmogaus audinius. Tad laukiančioms vaikelių moterims patartina naudoti kuo švelnesnę kosmetiką.

Ar pigu – visada prasta?

Paplitusi nuomonė, kad pigi kosmetika iš principo yra bloga, o brangi – nepaprastai veiksminga. Tiesa ta, kad brangi kosmetika dažnai kainuoja labai daug tik dėl to, kad yra stipriai išreklamuota, ją pristato žvaigždės, o indeliai įpakuoti į gražias dėžutes. Ir atvirkščiai – pigiai kainuojantys produktai neblogi tik todėl, kad neskiriama lėšų jiems išreklamuoti ar jie yra supakuoti į paprastas pakuotes. Tokios priemonės kaip kosmetinis molis, parafinas, naudojamas kaukėms, suskirdusiai rankų ir pėdų odai gydyti, taip pat kūno aliejai nebūtinai turi būti brangūs, kad būtų veiksmingi.

Sutaupai, kai žinai, kur pirkti

Tačiau net ir brangesni kosmetikos produktai gali neištuštinti piniginės, jei žinai, kur juos pirkti. Daugelis tvirtina, kad kosmetika pigiau parduodama ten, kur neina dideli žmonių srautai. T. y. didžiuosiuose prekybos centruose tas pats gaminys visada bus brangesnis nei kokioje mažoje vaistinėje ar internete. Mat ten brangi prekybos vietos nuoma, o štai kokiame internete vieta beveik išvis nekainuoja, neskaičiuojant metinio puslapio vardo mokesčio. Todėl kosmetika internetu populiarėja milžinišku greičiu.

Internete – įvairiau ir pigiau

Populiarumo kosmetikai internetu suteikia ir tai, kad čia galima įsigyti kosmetikos, kurios prekybos vietose išvis nėra ar sunku gauti. Tarkime, profesionali kosmetika parduodama tik specializuotose parduotuvėse, grožio salonuose. Be abejo, jie irgi nori gauti pelno iš to, kad parduoda tam tikrus produktus. Todėl antkainis prekei gali siekti visai nemažus pinigus. Kur kas pigiau ta pati kosmetika gali būti įsigyjama internetu. Taip, beje, ir elgiasi daugelis profesionalių visažisčių. Kodėl gi nepasekus jų pėdomis? Internete galima pigiau įsigyti ir paprastesnės kosmetikos, nebūtinai profesionalios. Čia pigesnė ir veido kosmetika, ir kūno kosmetika, ir įvairūs gydomieji produktai odai. Bet svarbiausia, kad internete sveikų, natūralių, ekologiškų kosmetikos produktų yra gerokai didesnis pasirinkimas nei parduotuvėse. Taigi, perkant internetu, ne tik sutaupoma, bet dar ir išlošiama, nes čia įvairovė ir kokybė labai svarbi konkurencingumo dalis.

Placenta kosmetikoje – ar verta bijoti?

Nemažai diskusijų dėl sveikumo kelia ir vis labiau plintanti tarp moterų kosmetika su placenta. Skeptikai sako, kad gyvulių, dažniausiai avies, kiaulės ar karvės, placenta, naudojama kosmetikoje, gali būti labai nesveika. Juk nežinome, koks buvo tas gyvulys. Dažnai jie maitinami pašaru su antibiotikais ar hormonais. O tai patenka ir į placentą, kuri naudojama brangiuose kremuose. Tačiau ekspertai ramina, kad naudojama kosmetikai ne visa placenta, o tik kai kurios dalys. Jos technologiškai apdirbamos, išgryninamos veikliosios medžiagos. Be to, žinomos firmos nerizikuos savo vardu. Jos renkasi tik sveikai, ekologiškai augintų gyvulių placentas, kad kosmetika būtų aukščiausios kokybės. Ir iš tiesų, kosmetika su placenta leidžia pasiekti stulbinančių rezultatų, kovojant su raukšlėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *