Kreditai nuo 18 metų: kokius duomens būtina pateikti?

Šiandien, ko gero, galėtume suskaičiuoti ne vieną dešimtį pačių įvairiausių kreditų rūšių. Ir nors nemaža dalis žmonių yra linkę galvoti, kad skirtingos paskolų rūšys yra apribotos tų pačių taisyklių, reikia pasakyti, kad situacija iš tikrųjų yra visai kitokia – kiekviena paskolos rūšis yra apribota vis kitokių reikalavimų. Tiesa, pastarieji gali būti susiję su įvairiais aspektais, vienas iš jų yra duomenys, kuriuos reikia pateikti norint gauti paskolą. Na, o kokie duomenys turi būti pateikiami tuomet, kai norima gauti paskolos rūšis yra kreditai nuo 18 metų.

Amžius

Savaime suprantama, bene vienas svarbiausių dalykų, apie kurį turi būti pateikiama informacija norint gauti šios rūšies paskolą, yra amžius. Savaime suprantama, asmuo, norintis gauti tokio rūšies paskolą, turi būti vyresnis nei 18 metų. Taigi, savo gimimo datos nurodymas yra vienas pirminių dalykų, apie kurį turite pateikti informacija.

Vardas bei pavardė

Savo vardą bei pavardę turite nurodyti ant kiekvieno svarbaus dokumento, tuo tarpu prašymas, kurį pateikiate norėdami gauti šį kreditą, yra taip pat svarbus dokumentas. Taigi, šiame prašyme turi būti užfiksuoti ir jūsų vardas bei pavardė, tiesa, ne tie, kuriais jus vadina artimieji ar draugai, tačiau tie, kurie yra įrašyti pase arba asmens tapatybės kortelėje.

Asmens kodas

Asmens kodas, kaip ir asmens vardas bei pavardė, turi būti nurodomas kiekviename svarbiame dokumente, tuo tarpu, prašymas paskolai gauti – taip pat ne išimtis.

Suma, kurią norite gauti

Jei jus domina kreditai nuo 18 metų, teks pateikti informacijos ir apie pinigų sumą, kurią norite gauti. Tiesa, prieš tai padarydami, nepamirškite atsakingai apgalvoti, kokio dydžio pinigų suma jums iš tiesų yra reikalinga.

Apibendrinant visą šiame straipsnyje pateiktą informaciją galima pateikti trumpą, tačiau labai naudingą atmintinę visiems, kuriuos domina kreditai nuo 18 metų ir kurie planuoja tokio kredito prašyti ateityje. Taigi, duomenys, kuriuos turite būtinai nurodyti prašydami šio kredito, yra: amžius (turite būti vyresnis nei 18 metų), vardas bei pavardė (privalu nurodyti tą vardą, kuris yra užfiksuotas pase arba asmens tapatybės kortelėje), asmens kodas ir suma, kurią norite gauti.

Daugiau įdomios informacijos – http://greitiejikreditaionline.lt/blog/

 

One comment

  1. Rimvydas parašė:

    tik visada prieš skolinantis, reikia realiai įvertinti savo galimybes, o ypač tokiam jauname amžiuje..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *