Kreditas internetu

Kreditas – neatsiejama gyvenimo dalis

Kreditas internetu

Kreditas internetu

Kartais pabendravus su kaimynu ar pažįstamu, galima pradėti galvoti, iš kur tas žmogus turi pinigų. Atrodo, nei dirba, nei mokosi, bet pinigų atranda. Tiesa ta, kad ne visais gyvenimo momentais, todėl kreditas internetu – jo gyvenimo dalis. Kreditas suteikiamastik tam tikromis sąlygomis, bet turbūt yra kreditą teikiančių įmonių, kurios teikia kreditą visiems norintiems ir nesilaiko joms keliamų reikalavimų. Besiskolintiems tai yra tikras džiaugsmas, tačiau kartais galima dėl to ir nukentėti.

Istorijos pradžia plačiais keliais

Tokiu gyvenimo ritmu gyvenantiems žmonėms reikalingas kreditas internetu visa para. Kadangi neturėdami pastovių pajamų, jiems skubiu atveju tektų skolintis. Galima neabejoti, kad skolinamasi ir iš draugų, tačiau tik todėl, kad kreditas reikalauja trumpo atidavimo termino. Toks tipas asmenų privalo laiku susimokėti kreditą bei išaugusias palūkanas, jeigu nori ir toliau laviruoti imti-grąžinti principu. Tokių tipų žmonės vengia, tad, kad visiškai jie nebūtų atbaidyti, kaip alternatyva pasirenkamas kreditas internetu. Kuomet reikia atiduoti paskolos, šis asmuo skolinasi šiam reikalui pinigų galbūt iš draugų, o šiems vėliau skola atiduodama imant kreditą. Ir nejučia įsisukama į uždarą ratą, bet dirbti dar neskubama.

Didieji atradimai beieškant

Kreditai internetu cirkuliuoja intensyviu ritmu, kadangi jie greitai suteikiami, lygiai tai pat greitai ir atiduodami. Juk galima pasiimti kreditą, nepaisant to, kad vienas kreditas jau pasiimtas. Kadangi imamos nedidelės sumos, galima pasiimti tyliai ir antrą kreditą. Niekas netikrina sumų, kol jos laiku grąžinamos. Laiku negrąžintas pasiimtas kreditas internetu, gali sutepti asmeninę kredito vartojimo bylą, kuri automatiškai įvedama į archyvus ir saugoma ten dešimt metų. Vėliau ši informacija gali trukdyti pasiimti paskolą, kuomet prireikia jos rimtiems reikalams.

Santykiai su kreditais, tarsi, be įsipareigojimų

Visa kredito gavimo sistema paremta, tarsi, santykiais be įsipareigojimų. Rinkodara pastatyta draugystės principu, kad pavadinimai „kreditas tau“, „kredito pagalba“, „bobutės paskola“ nebestebina savo originaliu apeliavimu į paskolos ieškantį asmenį. Internetu ieškant saugių kreditorių, galima, atrodo, rinktis bet kurį, nes kiekvienas siūlo vis geresnį, vis saugesnį, vis patrauklesnį variantą. Kreditai paskolos savaime tampa įpročiu, kadangi, susidaro įspūdis, tarsi, skolinamasi iš savo draugų rato. Tačiau iš tiesų laiku negrąžintas kreditas internetu ar greitai užsisakyta paskola, gali tapti gaunamų laiškų iš antstolių priežastimis. Būtent greitos paskolos internetu paremtos „noriu dabar“ principu, dažniausiai skirtos įgeidžiams patenkinti, kuomet skubotai gali būti pasirinktas sprendimas skolintis pinigų iš banko ar kitų kreditą teikiančių įmonių.

Ką apie greitai įsigyjamus kreditus sako psichologai

Pasak žmogaus psichologijos specialistų, dabartinis laikmetis pasižymi „noriu-darau“ principu. Jam suteikiamos visos sąlygos patenkinti savo įgeidžius, kadangi visa pinigų sistema sukasi „ant malonumų“ ašies. Sumanūs verslininkai žino, kad žmogus silpnas emocionaliai, o greitis – priešas, nes daugelis nespėja apgalvoti, kaip elgtis su pinigais. Ypač šioje vietoje paslysta jauni asmenys, kuriems visa ši sistema panaši į kiemo žaidimą ir atrodo nerimtai. Todėl Lietuvoje yra nustatyta tokia tvarka, kad leidžiamas kreditas internetu nuo 18 metu. Psichologai neabejoja, jog šią paslaugą suteikus dirbantiems nepilnamečiams, išsivystytų dar kitoks tipas žmonių, kurie skolinasi pinigus iš įmonių. Pastebima, jog dabartinis beskolinančiųjų tipas jau tampa, tarsi azartinių lošimų pakaitalas – skolinamasi pinigų lažybų statymams, vėliau tie pinigai disponuojami skolų atidavimui, nuolat sukama galva, kaip išsisukti. Taigi, kreditas internetu daro meškos paslaugą jauniems ir, dažniausiai, bedarbiams asmenims.

Comments are closed.