Krovinių vežimo verslas

Draugas gyvenantis Airijoje paprašė kokiu nors būdų surinkti jam reikiamus daiktus ir atsiųsti? Manote, kad tai labai brangu ir verčiau jis nusipirktų juos vietoje? Manote klaidingai. Nedidelės siuntos ar kroviniai į Airiją pristatomi palyginti nebrangiai, o daug ko (be abejo, ne visko) kainos Airijoje yra net keletą kartų didesnės nei Lietuvoje. Toks verslas Lietuvoje klesti dėl emigrantų gausos.

kroviniu gabenimas automobiliu transportu

kroviniu gabenimas automobiliu

Be viso to, supirkus draugo prašomas prekes nereikės eiti į pašto skyrių, laukti eilėje kartu su pensininkais mokančiais už būstą ar laukiančiais savo pensijos išmokėjimo, nereikės mokytis naudotis sudėtingais paštomatais ar aplamai kur nors vykti, kadangi kroviniai į Airiją ne tik pristatomi iki durų, bet ir paimami nuo Jūsų durų ar kitos Jums patogios vietos, kur gali privažiuoti siuntinius ir krovinius išvežiojantis autobusiukas.

Dar vienas dalykas dėl kurio siuntos į Airiją nukeliauja, tačiau nepasiekia gavėjo – netinkamai pritvirtinta informacija apie siuntėją ir gavėją. Priklijavus paprastą lapelį jis gali ne tik nuplyšti, bet ir esant nepalankioms oro sąlygoms sušlapti, tapti neįskaitomas, dėl tos priežasties rekomenduojama gavėjo ir siuntėjo informaciją (vardą, pavardę, adresą, telefono numerį) įdėti į įmautę ir priklijuoti negailint lipnios juostelės. Kartais pravartu naudoti specialius lipdukus ar bent jau telefono numerį užrašyti ant pačio įpakavimo.

Verta prisiminti, kad reikia informuoti ir siuntos gavėja. Pasitaiko atveju, kai atgabentos siuntos nepavyksta įtekti nes gavėjo nėra namuos ar šis neatsako telefonu. Dėl tokių priežasčių atsiranda papildomo darbo tiek gavėjui, tiek siuntėjui bei vežėjui.

One comment

  1. algis parašė:

    mane asmeniškai domina sunkvezimiu pardavimas, įdomu kur geriausios sąlygos būna? imti per tarpininkus ar tiesiai pas vokiečius važiuot?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *