Kruizai: dažniausiai užduodami klausimai

Kruizai

Kruizai

Nepaisant to, kad Lietuvoje kruizai dar nėra įleidę labai gilių šaknų, virtualioje erdvėje galima rasti nemažai informacijos apie populiariausius kelionės tikslus ir, kodėl tai apskritai vienas iš geriausių būdu pailsėti. Deja, dezinformacijos kiekis tolygus naudingoms žinioms. Kad nepasimestumėte faktų ir mitų mišrainėje pateikiame pagrindinę informaciją, kuri padės tinkamai elgtis keliaujant kruiziniu laivu. Juk taisyklių nežinojimas niekada neatleidžia nuo atsakomybės, o teisių išmanymas padeda greičiau pasiekti norimą tikslą:

  • Nesvarbu kelių dienų kruizą pasirinkote – įgulą turi patenkinti jūsų poreikius 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę. Žinoma, viskas proto ribose, tačiau jei kokios nors priežastys neduoda jums ramybės – kreipkitės į personalą.
  • Kruizinio kelialapio biliete pažymėta, kokiomis pramogomis galite naudotis nemokamai. Dažniausiai parduodami tik pilni komplektai, tad baseinai, masažai, vaikų klubai jums turi nieko nekainuoti.
  • Kiekvienas kruizinis laivas turi gydytoją, tad jei jums kas nors atsitiko turite galimybę būti nemokamai apžiūrėtas bei pagyditas siūlomais nemokamais vaistais.
  • Jei kas nors jūsų neramina – pokalbis su vyriausiuoju kapitonu, esant poreikiui, gali būt įvykdomas. Žinoma, priežastys turi būti rimtos.
  • Kruizinis kelialapis įskaičiuoja ir maitinimą, dažniausiai tris kartus per dieną. Žinoma, su savimi galite kartu vežtis užkandžių arba jų nusipirkti užkandinėse.
  • Kajutės paprastai skiriasi pagal įrengimo pobūdį. Pagal tai varijuoja ir kaina: ar joje yra langas, keliavietė ir kurioje laivo pozicijoje yra įsikūrus. Brangesni kruizai – geresnės kajutės.
  • Svečiai su specialiaisiais poreikiais turi teisę reikalauti nuolatinės priežiūros ir pagalbos. Neįgaliuosius pasitiks atstovas, kuris suteiks visą naudingą informaciją padėsiančią klientui jaustis laive kuo komfortabiliau ir laisviau.

Tai, kas įskaičiuota į kruizą priklauso nuo kompanijos, kurios paslaugomis naudositės. Kuo daugiau sumokėsite už kelionę, tuo geresnės kokybės kajutę gausite, žinoma, su papildomomis paslaugomis. Kruizą galima drąsiai vadinti Guliverio kelionėmis, kadangi plaukdami nuo uosto link uosto galėsite bent akies krašteliu susipažinti su nuostabiausių valstybių kultūromis.

Pasiruoškite patirti geriausias savo gyvenimo atostogas kartu su šiuolaikišku kruizu, nes kruizai yra vienas puikiausių būdu pabėgti nuo visko.

One comment

  1. Rasa parašė:

    Keltu bilietai kruizams ir netik po Baltijos jura. Keltai.eu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *