Kuo naudingi straipsnių katalogai?

Straipsnių rašymas, katalogasTurintys savo interneto svetaines puikiai žino, kaip sunku iškilti ją sukūrus. Kuomet įdedama daugiausiai darbo, norisi gauti grįžtamojo ryšio, kažkokios naudos, tačiau „šviežia“ svetainė nėra lankoma, ką jau kalbėti apie pelną iš jos. Taip yra todėl, kad ji neturi nei reklamos, nei yra aukštai reitinguojama paieškos sistemų rezultatų puslapiuose. Norint geresnių reitingų reikia įdėti dar darbo ir šioje srityje.

Vienas iš puikiausių būdų pradėti mažo biudžeto svetainės optimizavimą – parašyti keletą įdomių, naudingų ir, svarbiausia, unikalių straipsnių, kuriuose reikėtų palikti aktyvią nuorodą į savo interneto svetainę. Tokius straipsnius mielai priglaudžia straipsnių katalogai, kurių viename kaip tik esate ir Jūs.

Straipsnių katalogas yra naudingas tuo, kad jame patalpinta nuoroda yra indeksuojama paieškos sistemos (daugeliu atveju tai yra Google sistema), o kuomet nuoroda indeksuojama, Jūsų svetainė laikoma kaip naudinga (jei kažkas apie tai kalba, reiškia, tai yra populiaru ir naudinga, tiesa?)

Žinoma, perspausti nereikėtų – šių laikų paieškų robotai nėra kvaili ir puikiai atskira naudingus, prasmingus straipsnius ir tuos, kurie yra kopijos ar visiškai beverčiai, pavyzdžiui, mašininiu būdu išversti ar padrikai išmėtytais žodžiais, kartu nesudarančiais jokios prasmės. Tokie straipsniai ne tik neteiks naudos, bet gali pridaryti ir nemenkos žalos – svetainė gali būti visiškai išstumta iš indeksuojamų sistemų sąrašo, tad kad ir kaip žmogus norės, paieškos sistemos rezultatų puslapyje Jūsų svetainės negalės rasti, nes jos paprasčiausiai jame nebus.

Pats straipsnių katalogas taip pat turi būti ne bet koks. Verčiau pasistengti įtikti aukštos kokybės straipsnių katalogo reikalavimams, kurie gali būti labai griežti, nei talpinti paprasčiausią straipsnį kataloge, kuriame apstu šlamštinių straipsnių, nuorodų į nelegalius interneto portalus ar perteklinai daug žemos kokybės straipsnių, kurie gali tapti neigimai ir Jūsų paliktai nuorodai. Tokie straipsnių katalogai ilgai negyvuoja, tad ir Jūsų nuoroda, nors ir žadama ją talpint neribotai, greitu metu dings iš interneto. Maksimalus tokių katalogų gyvavimo laikas – 1 metai.

Geras straipsnių katalogas yra toks, kuriame talpinami vien tik lietuviški straipsniai, paliekamos nuorodos ne tik į naujus, bet jau ir seniai gyvuojančius interneto portalus ar svetaines, o talpinami straipsniai yra tikrinami, peržvelgiama jų kokybė, paisoma elementarių gramatikos taisyklių ir keliami kiti reikalavimai.

Manote, kad patys nesugebėsite rasti gero katalogo ar parašyti kokybiškos straipsnio (tiksliau ne vieno, o kelių) – bandykite rasti kas už Jus tai padarys, nes straipsnių rašymas, tekstų kūrimas – daug laiko ir žinių, patirties reikalaujantis darbas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *