Kuo yra ypatingas kreditas internetu?

Greitųjų kreditų tiekėjai nesiteirauja kokiu tikslu bus naudojami pinigai.Greitosios paskolos be kliūčių suteikiamos tiems, kurie atitinka kredito kompanijos taisyklėse skelbiamus reikalavimus. Su finansiniais sunkumais susiduria netik bedarbiai. Gaunantiesm žemesnes pajamas šie rūpesčiai yra pavojingesni. Valstybės insititucijos daliai gyventojų suteikia lengvatas už šildymą ar socialines pašalpas, tačiaurealybė yra tokia, kad už šias lėšas pragyventi yra įpatingai sunku. Ekspertų teigimu, su finansiniais rūpesčiais dažniausiai susiduria asmenys gaunatys nedidelias pajamas. Tokiose situacijose kreditas internetu gali padėti, tačiau ilgalaikių finansiniai sunkumai neišnyks. Lietuvos bankas, stengdamasis apsaugoti asmenis gaunačius nepakankamas pajamas, apribojo greitųjų kreditų suteikimą. Pagal naujas kredito kompanijas reguliuojančias taisykles paskolos gali būti suteikimas tik dirbantiems arba gaunantiems kitas reguliarias pajamas. Dažnas negavęs paskolos iš vienos kredito įstaigos iškart kreipiasi į kitą. Kredito bendrovei atsisakius suteikti paskolą gausite sprendimą lėmusią informaciją.

Prieš sutikdami su kredito kompanijos taisyklėmis perskaitykit sutarties sąlygas. Neatidumas gali lemti neteisingą sprendimą pasirenkant kompaniją skolinančią su ypatingai aukštomis palūkanomis.

Realybė yra tokia, kad kreditas internetu reikalingas netik mažai uždirbantiems. Paskolų bendrovėms visi klientai yra vienodi: svarbu, kad būtų atitinkantys pagrindinius reikalavimus.

Greitieji kreditai dažniausiai apibūdinami kaip nedidelės sumos paskolos suteikiamos per 24 valandas nuo paraiškos užpildymo. Didžioji dalis Lietuvos kredito kompanijų per tokį laiko tarpą suteikia paskolas nuo 200 iki 5 tūkst. litų. Grąžinimo terminą pasirenkate tpatys, jis gali būti nuo 2 savaičių iki 24 mėnesių. Skolinantis iš greitųjų kreditų įmonėss nerizikuosite savo turtu, nes užstatas nereikalingas. Finansų ekspertai nerekomenduoja piktnaudžiati paskolomis: skolintis didelę sumą ilgam laikotarpiui ar dėl naujo kredito kreiptis vos grąžinus buvusią paskolą. Optimaliausia rinktis sumą nuo 100 iki 500 litų ir ją grąžinti per 14 – 30 dienų. Jei paskolos nepavyksta grąžinti laiku – egzistuoja termino pratęsimo paslauga. Greitosios paskolos pratęsimas kainuoja panašiai tiek, kiek susikaupia palūkanų mokesčioa. Jeigu iš kredito kompanijos pasiskolinote 1000 litų, 2 mėnesiams reikės sumokėti apie 144 Lt palūkanų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *