Kur galima pigiausiai nusipirkti kokybiškus prezervatyvus?

prezervatyvaiPastaruoju metu, vis dažniau poros perka higienos prekes internetu. Be jokios abejonės, pati populiariausia prekė iki šiol yra prezervatyvai, todėl daugelis elektroninių parduotuvių savo klientams stengiasi pasiūlyti kuo daugiau ir įvairiau. Šį kartą mes apžvelgsime vienos geriausių firmų Durex prezervatyvus ir kur juos galima rasti.

Daugelis žmonių, kurie nėra niekuo pirkę iš elektroninės parduotuvės, labai dažnai galvoja, ar tai daryti verta – daugelis jų mano, kad elektroninės parduotuvės gali būti nepatikimos. Tačiau, taip tikrai nėra – dabar Lietuvoje ir Europoje veikia nemažai aukščiausios kokybės elektroninės parduotuvių, kurios turi pakankamai gerą reputaciją, todėl jeigu turite pažįstamų, kurie jau yra naudojęsi tokiomis paslaugomis, paklauskite jų nuomonės apie elektronines parduotuves, ir jie turėtų jums duoti pakankamai naudingų patarimų ir tikslių nuorodų į pačias geriausias elektronines parduotuves, kurios gali pristatyti prekes į Lietuvą.

Dažniausiai pirkdami internetu, žmonės perka iš karto didesnį kiekį prezervatyvų. Tai yra suprantama, kadangi pristatymas į namus kai kuriais atvejais kainuoja, o štai jeigu iš karto perkate pirkinių už didesnę sumą, didelė tikimybė, jog pristatymas bus visiškai nemokamas. Taigi, dažniausiai dabar žmonės perka Durex prezervatyvų rinkinį, iš kurių pats populiariausias yra 12 vienetų Pleasuremax. Tokį rinkinį lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti vos už 8 eurus. Turint omenyje, kad tai patikimiausi prezervatyvai pasaulyje, jūs tikrai nemažai sutaupysite, kadangi tokį pat rinkinį bet kuriame prekybos centre pamatytumėte nuo maždaug dešimties eurų.

Tačiau, neretai žmonės perka įvairių rūšių prezervatyvus – pavyzdžiui, Durex Basic, Durex Anatomic ir Durex Red yra vieni iš paprasčiausių, pigiausių ir patikimiausių. Vienas vienetas tokių prezervatyvų dabar internetu kainuoja keturiasdešimt centų.

Jeigu norite įvairesnių prezervatyvų, tuomet verta pasidomėti kitais rinkiniais. Pavyzdžiui, Durex 40 prezervatyvų rinkinys, į kurį įeina ir stori, ir ploni, ir spalvingi, ir ypatingą aromatą sukuriantys prezervatyvai (pavyzdžiui, dabar labai populiarūs braškių ir aviečių skonio prezervatyvai) kainuoja apie 15 eurų. Tačiau, kur kas labiau sutaupysite, jeigu pirksite didesnį rinkinį. Pavyzdžiui, 100 prezervatyvų Durex rinkinys kainuoja dvigubai brangiau už aukščiau minėtąjį, tačiau turi vieną didelį pliusą – juk čia net 60 prezervatyvų daugiau, o kaina dvigubai didesnė, vadinasi jūs gausite 10 prezervatyvų nemokamai. Į juos įskaičiuotas ir dabar Lietuvoje itin populiarus Durex Elite, kuris yra šiek tiek plonesnis, nei visi kiti standartiniai prezervatyvai. Be abejo, bus ir Durex Glyder Ambassador – šie prezervatyvai džiugina besimylinčius tuo, kad suteikia dar daugiau aštrių jausmų, kurie itin pamalonina. Daugelis vyrų teigia, kad šie prezervatyvai padeda lovoje išbūti ilgiau.

Taigi, kaip matote, pirkdami prezervatyvus internetu, tikrai turėsite iš ko pasirinkti, tad pamėginti tai galite jau dabar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *