Kur ieškoti pigių skrydžių?

Lietuviai jau senai įvertino pigių skrydžių teikiamus privalumus ir mielai naudojasi pigių avialinijų pasiūlymais, kuomet keliauja atostogauti ar darbo reikalais į kitas Europos šalis. Neseniai atliktas vartotojų elksenos tyrimas atskleidė, kad dauguma žmonių lėktuvų bilietų paieškas pradeda internete. Paieškos sistemų pagalba galima rasti ne vieną svetainę kuri siūlo patogią paieška ir lengvą beigreitą bilietų rezervavimo sistemą.

lektuvas-melynasDažniausiai Lietuviai nori skristi į gausiai tautiečių apgyvendintas teritorijas, tokias kaip Airija, Anglija ar Norvegija. Kaip rašoma mano.sub.ge vis daugiau mūsų tautiečių renkasi ir Gruzijos kurortus. Šiuo metu iš Lietuvos net keletas bendrovių atlieka tiesioginius skrydžius tiek į Batumi, tiek į Tbilisą. Keliaujant į šią šalį nereikia vizos, todėl ji tampa vis patrauklesnė, o ką dar kalbėti apie legendinį pietiečių svetingumą.

Lietuvius Gruzijoje myli ir dėl mūsų šalies palaikymo, per Gruzijos – Rusijos kąra 2008 metais. Būtent į šią šali krypsta pasyvų poilsį mylinčių žmonių žvilgsnis. Šio metu kai Turkijoje ir Egipte vis nesiliauna teroristiniai išpuoliai – Gruzija tampa puikia alternatyvą.

Neseniai vasaros sezono metu buvo pradėti skrydžiai ir į egzotiškąją Islandija. Ši šalis itin skiriasi nuo aukščiau aprašytų, nes čia didžiąją metų dalį vyrauja šalti orai. Saloje beveik nėra medžių ir tai dažnam europiečiui atrodo kaip itin egzotiškas kraštovaizdis. Kelionės yra tarsi liga, kuria vieną kartą užsikrėtęs sirgsite visą likusį gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *