Kvepalai internetu

Ir internete driekiasi kvepalų šleifas

Kvepalai internetu

Kvepalai internetu

Kvepalai – prabangos prekė, bet kurios daugelis neįsivaizduoja savo kosmetikos krepšelio ir neišeina iš namų nepasikvėpinę. Tai tarsi garderobo dalis, neatsiejama nuo įvaizdžio, charakterio ir net nuotaikos. Nenuostabu, kad populiari prekė turi paklausą ne tik parduotuvėse. Kvepalai internetu – jau savaime suprantama paslauga, kuria dažnas nevengia pasinaudoti. Ar tai nėra neįprasta? Juk kvepalai neperkami vien dėl gražaus buteliuko, o kvapo internetu dar nepavyksta perduoti.

Kvepalai internetu – pliusai ir minusai

Pagrindinis minusas, būtent ir yra tas, kad nežinant kvapo, pirkti kvepalus internetu yra rizikinga. Gražus aprašymas, tobula pakuotė, akį traukiantis buteliukas ir garsus kvepalų vardas, dar nėra rodikliai, kurie garantuoja – „Jums jie tiks ir patiks“. Kai kurios internetinės kvepalų parduotuvės pateikia netgi tekstukus, kurie „padeda išsiaiškinti“ kokie kvepalai jums tinka pagal charakterį, gyvenimo būdą. Keli klausimai ir jūs jau „žinote“ kokios kategorijos kvepalus rinktis.

Kai kada galima prekę grąžinti, pakeisti, bet ne dėl priežasties, kai nepatinka kvapas. Nepatinka – nepirk, perki nežinodamas – rizikuoji. Tokiu atveju riziką dažnai paskatina kaina. Kodėl? Tai perkant kvepalai pigiau kainuoja. Panašiai yra ir kalbant apie kitas prekes. Kosmetika internetu taip pat kainuos pigiau, nei parduotuvėje, tačiau čia nėra mėginukų, nepamatysite realios lūpų dažų spalvos ir panašiai. Taigi kosmetika, kvepalai internetu reiškia, kad perkame „katę maiše“, nors ir pigiau… Tiesa, kartais tokiu būdu pirkdami kvepalus sumokėsite tikrai daug mažiau, nei sumokėtumėte pirkdami parduotuvėse, ypač vardinėse, prestižinėse kosmetikos ir kvepalų parduotuvėse. Taip yra todėl, kad parduotuvė užsideda antkainį, kuriuo reikia padengti nuomą, pardavėjų algas, parduotuvės išlaikymą ir panašiai.

Visgi yra išeitis, kuri riziką, kad prekė nepatiks, sumažina. Gudresni, susiranda konkrečius kvepalus parduotuvėje, pabando, įsitikina ar tinka, ar patinka, dar ir kainą palygina ir tuomet užsisako elektroninėje parduotuvėje. Tikriausiai tokių gudrių yra nemažai, nes interneto paieškos langelyje įvedę žodį kvepalai internete parduotuve rasime tikrai ne vieną.

Kvepalai internetu klesti nepaisant dar vieno minuso – gražios originalių kvepalų kopijos. Ar niekada neteko pastebėti, kad parduotuvėje pirkti kvepalai išlieka ilgiau, nei tie patys, tik pirkti internetu? Pakuotė lyg ir tokia pati, viskas lyg ir taip pat, bet kažkas ne taip. Pasitaiko, kad pigiai galima įsigyti gerą originalių kvepalų klastotę, bet tą pastebėti „plika akimi“ dažnai būna neįmanoma ir belieka džiaugtis pigiai nusipirktais brangiais kvepalais.

Kas gi perka kvepalus?

Mitas, kad kvepalai buvo sukurti tik moterims. Ir vienos, ir kitos lyties atstovai mielai kvėpindavosi ir kvėpinasi, taigi teigti, kad kvepalai moterims reikalinga „detalė“ būtų neteisinga. Kai kurie vyrai, tiesa, vengia eiti į parduotuvę pirkti sau kvepalų, todėl „įdėti į krepšelį“ perkant internetu – daug paprasčiau. Pastarieji dažniau naudoja tuos pačius patinkančius kvepalus, rečiau ieško ko nors naujo, taigi jokios rizikos nusipirkti tai, kas nepatiks. Panašu, kad kvepalai internetu vyrams toks pat savaime suprantamas dalykas, kaip bet kuri kita prekė.

Verta būtų atsiminti tai, kad kvepalai internetu nebūtinai bus tai, ko ieškote. Jei rūpi kaina ir tinka tai, kas siūloma – prašom. Sumokėsite pigiau, gal net gausite originalą. Pastaruoju atveju nesitikėkite, kad mokėsite mažiau nei pusę, parduotuvėje prašomos, kainos. Jei nuolaida didesnė, vertėtų susimąstyti, ar siūloma kaina yra tikrai logiška. Jei brangūs kvepalai labai nupiginti, nenustebkite, kad greitai pajusite skirtumą tarp šių ir kažkada pirktų firminėje parduotuvėje. Gera ir kokybiška prekė visada turi savo kainą, nesvarbu ar tai bus kvepalai internetu, ar kvepalai žinomo ženklo parduotuvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *