Laisvalaikio dovanos

Laisvalaikio dovanos – nuostabių švenčių palydovės

Laisvalaikio dovanos

Laisvalaikio dovanos

Kokia yra geriausia dovana artimam žmogui, šeimos nariui, mylimajam ar tiesiog geram pažįstamam, kuris pakvietė jus į savo gimtadienį? Dovanoti daiktus – gal ir naudinga, praktiška, bet ne visada įdomu. Be to, kartais neaišku, kas žmogui patiktų. Dėl to <span style=„color: #0000ff“>laisvalaikio dovanos – geriausia idėja, kai trūksta minčių, ką dovanoti.

Įspūdžių dovanojimas

Tiesa, ne visiems suprantama, kas apskritai yra tos laisvalaikio dovanos. Supaprastinai galima pasakyti, kad tai yra pramogos, kuriomis smagu ir įdomu užsiimti turint laisvo laiko. Taigi tokios dovanos puikiai praturtina laisvalaikį ir sukuria įsimintinų akimirkų. Ne vienas, gavęs dovanų kokią nors pramogą, įsitikino, kad tai kur kas smagiau, nei žiūrėti į nelabai patinkantį padovanotą laikrodį, kabantį ant sienos virtuvėje. Išrinkti patinkančią žmogui interjero detalę ar įvaizdžio aksesuarą išties sunkoka. Kiekvienas turi savitą skonį, savaip supranta, kas yra gražu, stilinga, o kas – kičas ir banalybė. Dėl to dovanoti pramogą kur kas saugiau. Net jei dėl kokių nors priežasčių pramoga ir nepatiks jos gavėjui, dovaną jis greičiausiai perleis savo vaikams ar artimiems draugams. Tai nieko blogo – kur kas geriau, negu apskritai nenaudojamas daiktas, dūlantis giliai spintoje.

Kai trūksta adrenalino

Dovanojamos laisvalaikio pramogos gali būti įvairios. Jos skirstomos į kelias rūšis. Pirmoji – aktyvios dovanos. Antroji – ramesnės, pasyvios, atsipalaidavimui skirtos pramogos. Vienos populiariausių aktyvių dovanų – pasivažinėjimas kartingais, keturračiais, ekstremalūs išbandymai kelyje, pavyzdžiui, pralėkimas bolidu trasoje ir pan. Ne mažiau populiaru dovanoti pasijodinėjimą žirgais, šaudymą į taikinius, adrenaliną keliančias karstynes nuotykių parkuose. Taip pat perkami dovanų skrydžiai lėktuvais, oro balionais, šuoliai parašiutu. O kur dar nardymo įdomybės, greitieji nučiuožimai nuo trasų vandens parkuose ir t. t.

Dovanos, leidžiančios atsipalaiduoti

Ramesnių laisvalaikio dovanų idėjos irgi gausios. Labiausiai mėgstama dovanoti SPA procedūras, savaitgalius viešbučiuose, masažus, ypatingo manikiūro ar pedikiūro paslaugas, vakarienes restoranuose. Įdomesni pasiūlymai, norintiems, kad laisvalaikio dovanos leistų sužinoti ką nors nauja, – įvairios degustacijos. Tai gali būti šokolado gaminimo vakaras, vėliau ragaujant įvairių rūšių aukštos kokybės šokoladą, alaus, vyno, sūrių degustacijos ir t. t. O ypatingiems gurmanams patiktų tokia laisvalaikio dovana kaip gurmaniška vakarienė aukščiausios klasės restorane iš daugybės patiekalų, užgeriant išlaikytu vynu. Prie ramių pramogų priskiriami ir pasiplaukiojimai jachta, bilietai ar abonementai į teatrą, kiną.

Ir darbuotojams, ir verslo partneriams

Kai kurios šių dovanų puikiai tinka ne tik artimiesiems, bet ir verslo partneriams. Daug verslininkų skundžiasi nežinantys, ką įdomaus padovanoti kolegoms, partneriams ar savo darbuotojams. Taigi laisvalaikio dovanos partneriams ir darbuotojams būtų geriausia išeitis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *