Langų įvairovė

Langai – viena svarbiausių namų detalių. Tik patikimi ir kokybiški langai saugos ir šildys jūsų namus. Statybinių prekių parduotuvės bei salonai savo klientams siūlo daug ir įvairių prekių, tačiau kokia situacija yra su langais? Kaip žinoti, kurie langai geriausiai tiktų jūsų namuose ir kuo, pavyzdžiui, mediniai langai yra pranašesni už aliuminius langus?

Mediniai langai

Kokybiški <a href="http://hauslangai.lt/langai/category/4-Mediniai-langai“>mediniai langai yra gaminami iš medienos (ji gali būti kelių sluoksnių), stiklo paketų, medinių langų mechanizmų, garso izoliacijos bei tarpinių ir žinoma – dažų ar lako. Kalbant apie šios rūšies langų privalumus bei trūkumus, verta paminėti ryškiausius. Bene svarbiausias šių langų privalumas yra tas, kad medis yra gyva medžiaga, tad ji puikiai praleidžia orą, todėl namuose, kuriuose yra mediniai langai sveika gyventi. Tačiau dėl tos pačios priežasties (jog, medis yra gyva medžiaga), išryškėja ir bene didžiausias medinių langų trūkumas – mediniai langai, priklausomai nuo oro sąlygų, gali susitraukti ar išsiplėsti. Kartais, esant ypač drėgnam orui, mediniai langai išsiplečia ypač daug, tad gali kilti sunkumų, norint juos atidaryti ar uždaryti. Vis dėlto, mediniai langai idealiai tiks tiems namams, kurių savininkai mėgsta natūralumą, originalumą bei prabangą.

Gerokai nuo medinių langų skiriasi aliuminiai langai. Aliuminiai langai yra atsparūs klimato sąlygoms, ilgai tarnauja, nereikalauja ypatingos priežiūros. Vis dėlto, šie langai nelabai tiks tiems, kurie nori jaukių namų, šiuos langus turėtų rinktis tie, kurie nori šiuolaikiškų namų ir yra neabejingi moderniam stiliui. Aliuminio langai puikiai tinka ir visuomeninės paskirties langams.

Nesvarbu, kuriuos langus nuspręstumėte pirkti, pirmiausia į namus pasikvieskite specialistą, kuris atidžiai išmatuos kokio dydžio langai jums reikalingi, pakonsultuos rūpimais klausimais bei suteiks reikalingos informacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *