Langų pasirinkimo aspektai

Renkantis langus iškyla labai daug klausimų. Vienas pirmųjų – plastikinius langus ar medinius langus? Jei norite ekologiškumo, jaukumo, natūralumo rinkitės pastaruosius. Jei domina ilgaamžiškumas, platus pasirinkimas ir kaina, vertėtų žvelgti į plastikinius analogus. Jei jau atsakėte sau į pirmą klausimą, galima bandyti atkreipti dėmesį kitus aspektus.

Jei ketinate didelį dėmesį skirti energijos taupymui ir jūsų senieji langai praranda daug jums brangios šilumos, vertėtų pagalvoti apie langus su trijų stiklų paketu. Taip pat vertėtų rinktis patikimos firmos profilį su specialia armatūra, kuri užpildyta poliutereno putomis.

Ne ką svarbus aspektas yra langų teikiamas komfortas. Jei dėl termoizoliacinių savybių nesukate sau galvos, rinkitės langus, kurie komplektuojami su specialiais priedais, pavyzdžiui: tinklelis nuo vabzdžių, mikroventiliacijos priedas, savaime nusivalantis stiklas ir kiti. Saugumas šiandien stipriai gali įtakoti jūsų pasirinkimą. Jei turite nuosavą namą arba gyvenate pirmame aukšte, patartina rinkti langus, kurie komplektuojami su padidinto saugumo apkaustais, taip yra ir kitų specialių saugumo priemonių galinčių apsaugoti jūsų būstą nuo neprašytų svečių.

Daugeliui žmonių vis labiau langų pasirinkimui įtakos turi esamo namo dizainas. Jie norima būti išskirtiniais, tai gali garantuoti išskirtinio dizaino langai. Savitumas pasireiškia per langų spalvas, atspalvius ir tekstūrą. Gamintojai gali pasiūlyti skirtingos formos stiklajuostes, raštuotą, tonuotą ar refleksinį stiklą ir kitus priedus, padėsiančius pasirinktus langus padaryti kitokius nei turi kiti.

Balkono stiklinimui pasirinkimas taip pat platus. Jei stiklinimą atliekate dėl švaros, galite pasirinkti aliuminio balkono stiklinimo būdą. Norite išskirtinumo ir daugiau šviesos, kuo puikiausiai jums gali patikti berėmė aliuminio balkono konstrukcija. Reikėtų paminėti, kad balkono stiklinimui patartina rinkti plastiką, nes jis atsparesnis atmosferos reiškiniams.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *