Lcd televizoriai

Viskas, ką reikia žinoti apie LCD televizorius

Lcd televizoriai

Lcd televizoriai

Lcd televizoriai kas tai? LCD (angl. Liquid Crystal Display) televizorius yra toks, kurio ekraną sudaro skystieji kristalai. Lcd televizoriai pirmiausia atpažįstami iš to, kad jų ekranas yra plonas, lygus. Žvelgiant giliau, tokį ekraną sudaro daugybė spalvotų arba vienspalvių taškų, kurie išdėstyti priešais šviesos šaltinį. Dėl tokios ekrano sandaros, suvartojamos elektros energijos kiekis yra mažas, o paties ekrano svoris nedidelis.

Milijonai taškelių, perteikiančių spalvas

Kai lcd televizoriaus ekraną sudaro spalvoti taškai, kiekvienas jų būna padalintas į tris papildomus taškus, kurie tam tikru būdu paverčiami raudonos, žalios ir mėlynos spalvos taškeliais. Visi taškai gali būti kontroliuojami nepriklausomai vienas nuo kito, todėl tokio ekrano galimybės perteikti skirtingus atspalvius – neribotos. Dėl šių techninių savybių, televizoriai su LCD ekranais, palyginus su kitais, pasižymi itin gera vaizdo kokybe.

Geresnė vaizdo kokybė, mažiau kenksminga akims

Teigiama, kad lcd televizoriai, priešingai nei paprastieji ekranai, nemirga, todėl mažiau kenkia akims. Platus ir plokščias tokių televizorių ekranas teikia galimybę gerai matyti vaizdą iš skirtingų pusių, t. y. nebūtina sėdėti priešais televizorių, vaizdą galima gerai matyti iš šono.

LG ir SONY – populiariausi

Kelių skirtingų prekybos centrų duomenimis, populiariausi šiuo metu yra lcd televizoriai lg ir lcd televizoriai sony. Kai kurie lcd televizoriai pigiai parduodami internete. Tačiau prieš pirkdami būtinai įsitikinkite, ar televizorius originalus, nepažeistas, nesugadintas. Parduodami lcd televizoriai pigiau neturėtų kelti įtarumo tik oficialiose elektroninėse parduotuvėse.

Apie naudotus LCD televizorius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *