Magnetukas – ilgametei reklamai

Ką primena Jūsų šaldytuvas? Leiskite spėti: tikriausiai didelį margą buitinės technikos prietaisą. Ne , Jūs nenusipirkote jo tokio – margu smagiu daiktu jis tapo kurio laiko, kai Jūs ir vaikai aplipdėte juos įvairiausiais magnetukais, kurie ten savo pozicijas ištikimai saugo jau ne vienerius metus.

Tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl magnetukai yra verti būti pasirinkti kaip reklamos priemonė –jie yra ilgaamžiški, o smagiai atrodantys ir originalūs yra itin mėgstami šeimų. Ir taip būna prilipdyti metų metus, kiekvieną kartą prieinant prie šaldytuvo primindami apie jų gamintoją – Jus.

Galbūt tik išdalijus magnetukus, vos kitą dieną nesulauksite 5000 klientų, tačiau tai yra gera investicija į ateitį: žmogus magnetuką turės ilgą laiką, todėl jeigu jam nereikia Jūsų teikiamų paslaugų dabar, gal jos bus reikalingos po pusės metų?

Magnetukai yra viena iš nebrangių reklamos priemonių, nes dizaineriai geba sukurti ir pagaminti itin originalius magnetukus už tikrai nedidelę kainą, taigi Jums taip pat po tokios reklamos nereikės vaikščioti tuščiomis kišenėmis. Be abejo, turėtumėte rinktis tikrai gerą reputaciją turinčią reklamos firmą, kuri geba su Jumis bendradarbiauti, matyti Jūsų poreikius ir rasti optimaliausią sprendimą tarp kokybės ir kainos.

Būkite žinomi metai iš metų!

One comment

  1. daugiau parašė:

    Cia tikrai be jokios abejones, ir netgi absoliuciai uztikrintai galiu pripazinti kad tai tikrai gilios mintys todel tikrai labai buvo linksma paskaityti. Vertetu dar rasti gero kokybiskumo turinio…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *