Pasitikrinkime: ar tikrai žinome kaip maitinti kates?

kaciu maistas specific

Katės yra vienas dažniausiai sutinkamų augintinių lietuvių namuose. Nesudėtinga paaiškinti tokio kačių populiarumo priežastis, nes šie augintiniai nepaprastai jaukūs ir kartu nepriklausomi, todėl reikalauja mažiau dėmesio iš šeimininkų palyginus su šunimis. Vienas didžiausių pliusų, kuriuos įžvelgia kačių šeimininkai – jų nereikia vedžioti, todėl užimtesni šeimininkai išvengia laiko gaišaties.

Vis dėlto, nors dėl išvardintų priežasčių katės gal ir reikalauja mažiau dėmesio nei šunys. Tačiau mityba abiem atvejais turi būti rūpinamąsi labai atsakingai. Todėl šiame straipsnyje apžvelgsime

Kačių mitybos pagrindai

Kaip bebūtų, pastebima, kad nemaža dalis kačių šeimininkių nežino, kaip tinkamai turėtų būti maitinamos jų auginamos katės. Trumpiau tariant, jos nepasirūpina teisingais ir sveikais sprendimais, kurie yra neatsiejami nuo kokybiškos, subalansuotos ir pilnavertės mitybos, todėl tokiais atvejais visuomet labai praverčia teisingi maitinimo patarimai, kuriuos galima rasti naudojantis internetu. Tik kačių maistas SPECIFIC padės užtikrinti pilnavertę jūsų katės mitybą bei užtikrinti visų būtiniausių maisto medžiagų gavimą.

Žinoma, ne kiekviena katės šeimininkė mano, kad jai verta eikvoti savo laiką ir domėtis tuo, kas iš pirmo žvilgsnio jai atrodo savaime suprantama. Tačiau iš tiesų, jei jūs savo katę kasdien maitinate įprastiniais maisto produktais, kurie dažnai atsiranda ir ant jūsų stalo, tuomet akivaizdu, kad susiduriate su didele problema. Be to, nemanykite, kad katėms galima duoti lakti pieną. Tai dar viena labai didelė ir neretai brangiai kainuojanti klaida.

Kodėl subalansuota mityba yra tokia svarbi?

Todėl jei jūs auginate katę, neturėtumėte pro pirštus žvelgti į jos kasdienę mitybą. Jūs turėtumėte domėtis, koks yra geriausias maistas katėms.  Lygiai taip pat, kaip ir mūsų kasdienės mitybos atveju, katėms reikia gauti visas būtiniausias maistingąsias medžiagas. Taigi, jei jūs daugiau dėmesio skirsite savo katės mitybai, galite būti tikri, kad jūsų katė gyvens kur kas produktyvesnį ir sveikesnį gyvenimą.

Bet kuriuo atveju, jei internete nerandate visos jums reikalingos informacijos, tuomet galite tiesiogiai kreiptis į profesionalius veterinarus, kurie atsižvelgę į konkrečią situaciją, galės patartri jums, koks būtų geriausias maistas katėms. Trumpiau tariant, jie patars, kokia mityba jūsų katės atvejų galėtų būti pati efektyviausia ir sveikiausia. Kaip bebūtų, visuomet stenkitės kuo daugiau sužinoti apie tai, kas yra svarbu jūsų katės sveikatai ir gyvenimo kokybei. Tai užtikrins, kad ji gyvens produktyvų gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *