Manikiuras

Sutvarkytos rankos – Jūsų vizitinė kortelė

Manikiuras

Manikiuras

Tikriausiai teko atkreipti dėmesį į rankas, kurios yra preciziškai prižiūrėtos, nagučiai sutvarkyti ir dailiai nulakuoti. Manikiūras reikalingas ne tik dėl tvarkos, bet ir dėl estetinio vaizdo. Tai žino ypač tie/tos, kurioms tenka dirbi darbus, kai rankos aiškiai matomos ir gražiaiatrodytitiesiog privalo.

Jei turite galimybę, manikiuras pas profesionalus, grožio salonuose, yra tikras privalumas. Kadangi mažai ko negalima išmokti labai norint, tai ir manikiūras namie tampa kasdienybe. Vis dažniau moterų baigia įvairius apmokymus vien tam, kad išmoktų teisingai susitvarkyti savo nagus, o kartais namuose netgi teikia tokias paslaugas draugėms ir pažįstamoms. Net ir profesionalės taip išvengia brangių grožio salonų patalpų nuomos išlaidų.

Kiek kainuoja ši grožio procedūra?

Profesionali manikiūristė grožio salone gali paprašyti atseikėti nuo kelių dešimčių iki pusantro šimto litų ir net daugiau. Kaina priklauso nuo to, ką norite savo nagams daryti. Yra galimybė tik susitvarkyti nagų formą ir nulakuoti paprastu lakavimu, tačiau yra ir nagų dailė, ir ilgalaikis lakavimas, kuomet manikiūras jūsų rankas puoš net porą savaičių ir jo nesugadinsite dirbdama įprastus namų ruošos darbus. Jei nagai silpni ir trumpi, galite rinktis priauginamus arba, kitaip vadinamus, gelinius nagus. Tiesa, ši procedūra nėra pigi. Vidutiniškai ji jums kainuos apie 100 litų ir kas porą savaičių turėsite pildyti gelį, o tai vėl atsieis apie 40-60 litų.

Kainai įtakos turi ne tik grožio salonas, bet ir miestas. Tarkime Vilniuje, manikiūras gedimino 9 gatvėje, kuri yra prestižinė, kainuos tikrai daug daugiau nei, pavyzdžiui, manikiūras alytuje. Žinoma, jei lyginsite paprastų ir labai prestižinių grožio salonų paslaugų kainas, tai tikrai gali atsitikti taip, kad manikiūras klaipėdoje gali kainuoti daugiau nei kompleksas, kurį sudaro manikiūras pedikiūras vilniuje. Tiesa, kaina ne visada atspindi kokybę, tad norėdamos išbandyti kažką naujo, geriau prieš tai pasiklausyti atsiliepimų. Gal permokėti visai neverta.

Kaip teisingai susitvarkyti nagus pačiai?

Jei niekur nesimokėte, kaip daromas manikiūras, prieš tai reikėtų susipažinti bent su pagrindais. Svarbu laikytis kelių pagrindinių taisyklių, kad nepažeistumėte nago šaknies, lakas išsilaikytų ilgiau, o nagų odelės greitai neataugtų. Be abejo, nors tai galima pavadinti žaidimu, tačiau manikiūras darbo eiga turi būti gana giežta. Tiesa, neapseisite be tam tikrų priemonių, įrankių. Tai priemonė, minkštinanti odeles, kirptukas, medinės lazdelės, dildės ir šepetėlis.

Darbo eiga:

1. Sausus nagus patrumpinkite iki norimo ilgio.

2. Pamerkite rankas į vonelę ir suminkštinkite odeles. Jų negalima kirpti, reikėtų atstumti medine lazdele.

3.

Comments are closed.