Meilę žymintis žiedai

suzadetuviu ziedasKirbant galvoje minčiai apie vestuves visų pirma ateina laikas sužadėtuvėms. Sužadėtuves dažniausiai įsimylėjėlių poros pažymi sužadėtuvių žiedais.

Sužadėtuvių žiedai kartais būna skiriami abiem partneriams, o kartais tik būsimai jaunajai. Jei žiedas yra skiriamas tik jaunajai, jis gali būti su brangakmeniu ar išskirtinai tinkantis tik moteriškos lyties atstovėms.

Sužadėtuvių žiedais, kurie skiriami abiem<a href=“http://lt.wikipedia.org/wiki/Partneris“ target=“_blank“>partneriams yra kiek universalesni, iš esmės šiek tiek panašūs į vestuvinius žiedus, tačiau vertėtų suprasti tai, jog sužadėtuvių žiedai neturėti nustelbti būsimų vestuvinių žiedų.

Sužadėtuvių metu mūvimi žiedai vestuvių dieną yra pakeičiami vestuviniais žiedais ar kitais santuoką žyminčiais atributais. Tačiau kaip pasielgti su jau nebūvimais sužadėtuvių žiedais yra kiekvienos poros reikalas ir išradingumo galimybės.

Sužadėtuvių žiedai dažniausiai keliauja į papuošalų ar kitokias dėžutes, taip paliekamas gražus sužadėtuvių prisiminimas. Kitos poros labiau linkę, jog sužadėtuvių žiedai vestuvių dieną iškeliautų iš jų gyvenimo, pavyzdžiui – šventiškai išmetant sužadėtuvių žiedus nuo tilto į upę.

Kiekvienam iš mūsų sužadėtuvės bei po jų sekančios vestuvės yra tikrai nepaprastas ir nepakartojamas gyvenimo etapas. Todėl natūralu, kad norima šiai išskirtiniai akimirkai suteikti stebūklingą atmosferą. Kas geriau gali priminti tą įsimylėjimo kupiną dieną, kaip vyriškis pasipiršo merginai. Tiek moterims, tiek vyrams tai yra išties nepakartojami potyriai. Taigi nepamirškite jų įamžinti mažinuose deimantiniuose žieduose.

Kokybiški žiedai tarnaus ir puoš jus visą gyvenimą, o vėliau liks kaip šeimos relikvija. Deimantas yra kiečiausias pasaulyje elementas, leiskite jam simbolizuoti tvirą it nepalaužiamą dviejų žmonių atsidavimą vienas kitams.

Vestuvės dažniausiai užgožia patirtą sužadėtuvių džiaugsmą ir tolesnis sužadėtuvių žiedų likimas nėra sprendžiamas, kaip svarbus ir rimtas klausimas. Tai aktualiau yra toms poroms, kurios stengiasi maksimaliai laikytis sužadėtuvių ir vestuvių tradicijų, todėl vestuviniai ir sužadėtuvių žiedai daugiau skirti būtent jiems, o ką su pastaraisiais daryti po vestuvių jei puikiai žino, o iškilus klausimams gali kreiptis į savo patyrusius giminaičius, piršlį ar kitus su jų vestuvėmis susijusius žmones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *