„Menrex“ reklaminiai stovai ir stendai

„Menrex“ – tai firma, kuri yra vienu žingsniu priekyje. Kokybiška produkcija ir bendradarbiavimas su klientu – pagrindiniai principai, kuriuos privalo turėti ir puoselėti kiekviena firma.

Pagrindinė Menrexspecializacija – tai mobiliųjų stendų gamyba ir prekyba. Kiekvieno kliento poreikiams yra parenkamos tinkamiausios medžiagos, gamybos būdas, dizainas ir sukuriamas tinkamiausias stendas. Investicija įgerai parinktus reklaminius stendus labai gerai ir neįtikėtinai greitai atsiperka, nes visa lauko ir vidaus reklama – reklaminiai stovai, šviečiantys stendai, iškabos nuolat „dirba“ už Jus visą parą.

„Menrex“ produkciją sudaro: roll-up stovai, sienelės, stoveliai, informaciniai, lauko, brošiūrų, daugiapusiai stovai, rėmeliai, besisukantys, mediniaistovai, staliukai, iškabos, L-Banner ir X-Banner stovai, vėliavos, šviečiantys stovai. Pusę reklamos pasaulio telpa į „Menrex“ produkciją. Juolab, kad kiekvienam produktui taikoma garantija iki 5 metų, o mobiliųjų stendų pristatymas į Jūsų biurą visoje Lietuvoje – visiškai nemokamas. Taigi Jūs gaunate kokybę taupydami!

Daugiau informacijos apie tai, kaip tinkamai išsirinkti reklaminį stendą bei „Menrex“ produkciją galite paskaityti apsilankę VZ.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *