Miegamojo Baldai

Miegamasis kambarys mūsų gyvenime užima labai svarbia vietą. Nors daugelis mano, kad tai tik paprastas kambarys, kuriame praleidžiame naktį, tačiau kokybiškas miegas reikalauja ir kokybiškos aplinkos. Todėl miegamojo baldai gali turėti didelės reikšmės mūsų nuolatinėje gyvenimo rutinoje.Gal todėl daugelis iš mūsų skiria daug laiko miegamojo baldų paieškai.

Pagrindinis miegamojo baldų akcentas yra lova. Ją renkamės atsižvelgdami į savo norus, interjerą ir galimybes. Vieniems patinka didelės, masyvios, turinčios galvūgalyje atlošą. Kiti renkasi kuklesnes, ne tokia masyvias. Be lovos, kalbant apie miegamojo baldus, nereikėtų užmiršti ne ką svarbesnių interjero akcentų. Standartiškai visada reikia pagalvoti apie lovos galus. Miegamojo lovos skirstomas į atviras ir uždaras. Pastarųjų abiejose galuose yra atlošai. Prie atlošo yra derinamos ir mažos spintelės tiek iš dešinės, tiek iš kairės. Jų paskirtis labai svarbi, nes eidami miegoti mes norime šalia pasidėti laikrodį, telefoną, knygą, laikraštį. Neretai norime pasidėti arbatos, kavos ar paprasčiausio vandens puodelį.

Į miegamojo baldų sampratą patenka spinta drabužiams, komoda ir stalelis su veidrodžiu. Pastarasis dažniausiai reikalingas tenkinti moterų poreikius. Kiekviena moteryškosios lyties atstovė nori save matyti ir prieš miega, ir po miego. Komodos paskirtis – laikyti apatinio trikotažo drabužius tam, kad būtų galima juos pasiekti miegamojo kambario ribose. Spintoje laikomi visi likę drabužiai.

Be miegamojo baldų reikėtų atkreipti dėmesį į miegamojo kambario apšvietimą. Jam reikėtų skirti deramą dėmesį. Toks apšvietimas reikalauja subtilumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *