Migdolų aliejaus kerai

migdolu aliejusDar gilioje senovėje grožiui ir sveikatai naudoti įvairūs natūralios gamtos produktai. Natūralus ir ekologiškas migdolu aliejus nuo senų laikų žinomas ne tik kaip grožio, bet ir kaip sveikatos stiprinimo bei puoselėjimo priemonė. Pietinėje Europos dalyje ir Kalifornijoje plyti didžiausios plantacijos šių riešutų, iš kurių išgaunamas itin vertingas ekologiškas aliejus. Šalto spaudimo migdolų aliejus turi daugybę naudingų medžiagų, tokių kaip vitamino E, kuris lėtina senėjimo procesus, slopina uždegimus, taip pat mononesočiųjų riebalų rūgščių, kurios reikalingos kraujo krešėjimui bei kitoms gyvybiškai svarbioms funkcijoms palaikyti. Migdolų aliejus naudojamas ne tik kaip maisto, bet ir kaip grožio bei kitų procedūrų produktas, padedantis tausoti ir puoselėti mūsų odą bei plaukus. Migdolų aliejus – tai natūrali priemonė, kuri naudojama daugelyje grožio bei sveikatinimo sričių. Naudodami ją namuose ir patys puoselėsime savo grožį bei sveikatą.

Grožiui

Natūralus migdolų aliejus tinka visiems odos tipams. Specialistai ypač jį rekomenduoja sausos, jautrios, alergiškos, pažeistos odos turėtojams. Ekologiškas migdolu aliejus veidui suteikia spindesio, lėtina ląstelių senėjimą, slopina uždegiminius procesus. Verta atkreipti dėmesį renkantis veido kremą, nes jo sudėtyje taip pat gali būti migdolų aliejaus. Ar tai būtų kremas, ar natūralus migdolų aliejus, jis puikiai tiks kaip priemonė, sauganti odą nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Taip pat migdolu aliejus plaukams suteikia elastingumo ir lankstumo. Tokią kaukę nualintiems ir silpniems savo plaukams gali pasidaryti bet kuri moteris namuose. Įsipylusios šaukštą ar du migdolų aliejaus įtrinkite juo plaukų šaknis ir palaikykite apie valandą iki plaukų trinkimo. Ši kaukė pamaitins ir atgaivins jūsų plaukus, suteiks jiems sveiko bei natūralaus spindesio. Ypač gerai migdolų aliejus atgaivina pažeistus, lūžinėjančius plaukų galiukus.

Procedūroms

Natūralus migdolu aliejus naudojamas ir kitoms grožio bei terapijos procedūroms. Susikurkite namuose savo SPA ir palepinkite, pamaitinkite odą po dušo patepę ją natūraliu migdolų aliejumi. Oda taps švelni lyg šilkas. Ypač tokia procedūra rekomenduojama tiems asmenims, kurių oda yra itin sausa, taip pat tiems, kurie turi egzemą. Kartu su kitais eteriniais aliejais migdolų aliejus gali padėti kovoti su celiulitu, nes didina odos stangrumą ir elastingumą. Taip pat neretai šių riešutų aliejų ir įvairius jo mišinius renkasi masažistai. Apie įvairias šio aliejaus funkcijas ir naudą galima rasti informacijos ir internete, pavyzdžiui, pateikus užklausą migdolu aliejus naudojimas. Specialistai pataria nepersistengti ir prieš bandant eksperimentuoti patiems, pirmiausia pasikonsultuoti su tai išmanančiais žmonėmis, kurie žino, kiek ir kada migdolų aliejaus naudoti yra sveika bei naudinga.

Maistui

Sakoma, jog kelias į vyro širdį eina per skrandį. Ekologišku migdolų aliejumi galima pagardinti kai kuriuos patiekalus. Tereikia žinoti, kur jis tinka ir jausti viskam saiką. Migdolų aliejaus, kuris tiktų maistui ruošti, nėra labai pigus. Internete galima pagal užklausą migdolu aliejus kur pirkti rasti informacijos, kur galima įsigyti šio vertingo aliejaus. Patys migdolų riešutai, kaip ir natūralus jų aliejus, padeda mažinti cholesterolio kiekį kraujyje. Taip pat jie veikia kaip širdies ligų riziką mažinantis produktas. Be abejo, pasaka specialistų, vartojant migdolus bei jų aliejų dėl sveikatos, būtina pasitarti su specialistais, kad žinotumėte, koks kiekis ir kokio mišinio jums yra tinkamiausias. Juk kiekvieno žmogaus organizmas yra skirtingas, tad ir poreikis bei poveikis gali skirtis. Natūralus migdolu aliejus savo rafinuoto ir išskirtiniu skoniu pradžiugins beveik kiekvieną gurmaną, mėgstantį šiuo aliejumi pagardintas salotas ar padažą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *