Mitai apie elektronines cigaretes

california lottery

Kovos su rūkymu aktyvistai pastaruoju metu ėmė skleisti įvairius mitus apie elektronines cigaretes ir jų firmas. Pavyzdžiui, vienas iš jų – kad elektroninių cigarečių sukūrimas buvo vienam tikslui – pritraukti kuo daugiau žmonių rūkyti, tarp jų ir paauglių.

Kai kur buvo pasklidusios kalbos, kad elektroninės cigaretės parduodamos vaikams ir paaugliams. Faktas, kad elektroninės cigaretės parduodamos tik rūkantiems žmonėms, kurie yra sulaukę tinkamo amžiaus (šiuo atveju – pilnametystės) įsigyti tabako gaminius. Kiekvienas gamintojas įpareigoja elektroninių cigarečių parduotuves parduoti jas tik pilnamečiams asmenims, todėl perkant cigaretes visada patikrinamas perkančiojo amžius. Be to, iš kur vaikas gaus tokią sumą pinigų? Trumpai tariant, vaikams šios cigaretės iš tiekėjų nepasiekiamos.

Teigiama, kad elektroninės cigaretės dėl savo skonių įvairovės privilios rūkyti daugiau paauglių. Ko gero, kiekvienas žino, kad bet kokios cigaretės gali būti įvairiausių skonių, kvapų, formų ir išvaizdos. Kai kurie netgi įvardija ir skonius, kurie sukurti „specialiai vaikams“ – mėtų ir cinamono. Abu skoniai, kaip ir visi kiti, yra skirti naudoti rūkantiems pilnamečiams žmonėms. Jokių duomenų apie tai, kad paaugliai būtų įsigiję elektroninių cigarečių, nebuvo gauta. Ne veltui sakoma: „

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *