Naujas butas sostinėje: kaip išsirinkti?

Nekilnojamojo turto rinka mūsų šalyje šiuo metu patiria tikrą atgimimą. Lietuvos didmiesčiuose vienas po kito kyla nauji, modernūs daugiabučiai namai. Ekspertai pastebi, jog ypač daug gyventojų dėmesio sulaukia naujos statybos butai Vilniuje. Tačiau išsirinkti tinkamiausią variantą iš tokios gausios pasiūlos nėra lengva. Todėl siūlome jums atlikti butų atranką pagal kelisefektyviausius kriterijus. Tai – namo aplinka ir papildomi patogumai.

Vieta, į kurią norisi grįžti

Namai daugeliui asocijuojasi su saugumu, jaukumu, poilsiu ir ramybe. Dalį šių savybių galima sukurti patiems. Tačiau didesnioji dalis vis dėl to tiesiogiai priklauso nuo vietos, kurioje yra butas. Todėl jei jus domina naujos statybos butai Vilniuje, visų pirma derėtų atsirinkti labiausiai jums tinkančius mikrorajonus. Juk vieni gyvenimo negali atsieti nuo nuolatinių pokyčių, judesio, tad jiems priimtinesnis butas centre ar netoli jo. O kiti itin vertina žaliąsias miesto zonas, ramybę. Tokiems žmonėms verčiau rinktis būstą Antakalnyje ar Žvėryne.

Taip pat patartina įvertinti infrastruktūrą. Pasidomėkite, ar netoli jus dominančio daugiabučio esama viešojo transporto stotelių, ar gerai sutvarkyti keliai. Įsitikinkite, jog dėmesį patraukę naujos statybos butai Vilniuje yra ne tik prieinamos kainos, bet ir netoli jūsų darbovietės, parduotuvių, vaikų ugdymo įstaigų, parkų. Jei tai įmanoma, pasidomėkite ir būsimais kaimynais – juk jie taip pat prisideda prie jūsų gerbūvio.

Gerų namų bruožas – komfortas

Namai – tai ne tik sienos ir stogas. Jei jus vilioja naujos statybos butai Vilniuje, galite tikėtis ne tik tuščių patalpų. Žinoma, esama galimybės rinktis ir tokį variantą. Tuomet galite patys įgyvendinti individualius sumanymus, susijusius su buto interjeru ir apdaila. Kitu atveju į naująjį būstą įmanoma kraustytis kone iškart. Tokiuose būstuose jau esama ne tik reikalingiausių stilingų baldų, bet ir modernios buitinės technikos.

Pasirinkę reikiamo įrengimo lygio butą, pasidomėkite ir papildomais jo privalumais bei ypatybėmis. Tai –vieta jūsų automobiliui kieme ar požeminiame garaže, mokesčių dydis, natūralus patalpų apšvietimas (namo orientacija pagal keturias kryptis), šildomos grindys ir panašiai. Tiek daugiabučio vieta, tiek patalpų įrengimas lemia, ar naujos statybos butai Vilniuje išpildys jūsų lūkesčius. Tai – ne tik būtinos namų komforto ir jaukumo sąlygos, bet ir išties patikimi butų atrankos aspektai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *