Nauji butai Vilniuje: kaip išvengti didžiulių išlaidų?

nauji butai vilniujeSostinėje kasmet daugėja gyventojų, todėl ne paslaptis, kad ir nekilnojamo turto poreikis čia yra milžiniškas – atvyksta tiek studentai iš kitų miestų, tiek ir paprasti žmonės, ieškantys geriau apmokamo darbo. Nauji butai vilniuje sulaukia bene didžiausio dėmesio ir čia kalbame tiek apie nuomos galimybes, tiek ir apie paties buto įsigijimą. Yra tam tikrų rinkos spragų, kurios leidžia išnaudoti galimybes įsigyti nekilnojamą turtą pigiau, tačiau kaip ir visur – yra tam tikrų niuansų, o vienas pagrindinių yra tas, kad teks skirti pakankamai laiko, papildomų išlaidų bei įdėti darbo. Tad kaip pigiau įsigyti ar išsinuomoti butą Vilniuje?

Kalbant apie pirkimą, tai jums nereikėtų iš karto pulti dairytis po nekilnojamos turto bendroves, kurios ruošia planus naujoms statyboms. Nauji butai yra brangūs ir labai paklausūs, todėl teks skirti nemažai laiko įvairių pasiūlymų gaudymui. Šiuo atveju siūlytume labiau pasidomėti įprastais butais, kurie nėra naujos statybos. Paprasčiausiai, atradus patrauklų pasiūlymą, stenkitės nusiderėti kainą, o tada už nuderėtą sumą tiesiog atlikite norimą renovaciją – įsikurkite taip kaip norite. Buto renovacijai teks skirti kažkiek pinigų, tačiau jeigu visus remonto darbus atliksite patys, tai didžiulių išlaidų patirti neturėtumėte, nes statybinės medžiagos yra gana pigios Lietuvoje, tad kaip minėjome pradžioje – jūsų sąjungininkas bus laikas bei įdėtas darbas.

Nuomos atžvilgiu viskas gali būti kiek kitaip. Čia reikėtų skirstyti žmones į grupes. Studentams išsinuomoti butą Vilniuje yra daug lengviau. Aišku, kiekvienas nori gyventi vienas kaip karalius, tačiau jeigu finansinės galimybės neleidžia nuomotis buto vienam, tai tokiu atveju reikėtų susikooperuoti su kitais studentais ir nuomos išlaidas dalinti į lygias dalis. Privalumas yra tas, kad buto nuoma bus geresnis pasirinkimas bei gyventi bendrabutyje, nes bute jūs turėsite visus patogumus, po atskirą kambarį ir galėsite ramiai gyventi niekieno netrukdomi. Su paprastais žmonėmis galbūt tai nepavyks – šeimos nori gyventi be pašalinių asmenų, o tiesiog dirbantys nelabai pasitiki nepažįstamais žmonėmis. Pigiau butus išsinuomoti būtų tuo atveju, jeigu jo paieškos būtų patikėtos į profesionalų rankas t.y. nekilnojamo turto brokerius bei agentūras – jos jau derinsis prie jūsų poreikių, o tai reiškia, kad jie ieškos jums buto, kurio nuomos mokestis neperžengtų jūsų turimo biudžeto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *