Nokia „Lumia“ modelio ismanieji telefonai prieš „iPhone“

Pasirodo, „Apple“ imperijai iškilo šiokia tokia grėsmė: Iphone 5C besiruošiant savo debiutui , konkurentai pasinaudoję proga jau linkę lipti ant kulnų. Vienas tokių – Nokia, kurio „Lumia“ modelio ismanieji telefonai ir Lietuvoje savo pardavimais jau pralenkė Iphone, be to, nuo vasaros prasidėjęs jų kilimas nežada sustoti. Dėl čia integruotų kokybiškesnių fotografavimo ir filmavimo technologijų, Lumia populiari ne tik Lietuvoje, bet ir Rytų ir Centrinėje Europoje, o čia naudojama „Windows Phone“ platforma lenkia iOS ir meta nemažą iššūkį „Iphone“ telefonų gretoms. Taigi kokiose kategorijose „Nokia Lumia“ lenkia „Apple“ produkciją?

Jei lygintume du modelius, šiuo atveju tiek Nokia Lumia 520“, tiek „Iphone 5C“ ismanieji telefonai vartotojus pradžiugins savo žaisminga spalvų gama ( nes kas sakė, jog dizainas nėra svarbus ), tačiau „Nokia Lumia 520“, visų pirma, pasirodys esanti kur kas pigesnė alternatyva. Iphone 5C“ ismanieji telefonai, žadantys būti pristatyti su 16GB ir 32GB talpos modeliais bus atitinkamai įkainoti 469 ir 549 svarais, kai tuo tarpu Lumia kainos prasidės nuo 100 iki 163 svarų. Daugelis purkštauja dė 63 svarais daugiau apmokestintų geltono dizaino Nokia telefonų, tačiau palyginus su „Apple“ produkcija mažai kuo specifikacijomis nusileidžianti Lumia vartotojams gali pasirodyti esantis racionalesnis sprendimas. Be kita ko, „Nokia Lumia 520“ išmanieji telefonai yra kur kas lengvesni ir palyginus su „Iphone 5C“ 132g, sveria vos 124g. Didžiausi aplodismentai, be abejo, skirti „Windows Phone“ operacinei sistemai – nors prieš kiek laiko atrodė, jog vartotojai labiausiai prisirišę prie Android ar IOS, dabar patobulinta „Windows Phone“ platforma visusoe telefonuose veiks vienodai sparčiai, ir, pasak Nokia pardavimų atstovo Vytenio Kotryzno, metų pabaigoje „Lumia“ pardavimai dar išaugs ir turėsime apie 100 tūkstančių vartotojų.

Nors „Nokia Lumia 520“ vos 8GB talpa prašovė Iphone dviejų modelių talpos išmaniesiems, tačiau jau spalio 3d. Lietuvoje išėjęs naujas „Nokia Lumia 1020“ žada pralenkti pranašumais – jau dabar geriausiai fotografuojančiu išmaniuoju telefonu tituluojamas „Lumia“ turi net 41 megapikselių kamerą bei pažangią filmavimo technologiją, kuri grečiausiai pralenks Iphone ir vėl susigrąžins savo populiarumą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *