Nuotraukos ant drobės

Nuotraukos ant drobes

Nuotraukos ant drobės – puiki interjero puošmena, kuri atnaujins ir pagyvins Jūsų namų sienas. Galite išsirinkti foto vaizdą iš daugiau nei 100.000 skirtingų vaizdų. Jūs tikrai rasite patinkantį fotovaizdą, kuris tiks Jūsų namams.

Nuotraukas ant drobės galima spausdinti ir iš Jūsų turimų asmeninių nuotraukų. Tokia nedidelė investicija ir Jūsų namai pasipuoš nauja erdve, kurioje jausitės jaukiai irpatogiai, Juk tai tik Jums patinkantis vaizdas, kuris primins nuostabias akimirkas.

Foto ant drobės gali tapti ir puikia dovana Jūsų artimiesiems. Tokią dovaną įvertins net ir patys išrankiausi. Dovana bus išskirtinė ir tikrai neatsidurs stalčiuje, o suras garbingą vietą. Įsivaizduokite, kaip džiaugsis Jums artimas žmogus, gavęs pačią geriausią, į prisiminimus grąžinančią, puikias akimirkas primenančią dovaną – nuotrauką ant drobės.

Nuotraukų spausdinimas ant drobės, tai procesas, kurio metu skaitmeninės arba skenuotos nuotraukos yra perkeliamos ant drobės medžiagos. Naudojama pažangi skaitmeninė plačiaformatė spaudos technika. Nuotraukos gali būti juodai baltos, sendintos sephia efektu ar pilnai spalvotos. Vaizdas, kuris matomas kompiuterio ekrane, bus perkeltas ant drobės. Tik 100% drobė nepriekaištingai perteikia visas spalvas ir pustonius. Atspausdinta nuotrauka yra užtempiama ant medinio porėmio, pritvirinima pakabinimo sistema.

Nuotraukos ant drobės – puiki interjero puošmena, dar geresnė – dovana

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *