Padangų ateitis

idaho lottery

Kaip atrodys padangų rytojus? Kalbant apie padangų dizainą, Michelin turi idėją, kuri pavadinta „Tweel“. Vietoj to, kad naudojami ratai ir padangos, „Tweels“ naudos labai ploną, lankstų ratą, prilaikomą didelio kiekio, panašių į dviračio, stipinų, kurie veikia kaip papildomas pakabos komponentas.

Be būtinybės padangą pripildyti oro, Michelin inžinieriai teigia, kad padangoms praktiškainebeliko visiškai jokių dizaino apribojimų. Kadangi padanga ir ratas – tai du vienameir tarp jų nėra jokio suslėgto oro, tam tikri padangos/rato komponentai (ratas, padanga, padangų slėgio kontrolės sistema, sklendės ir kt.) yra nebereikalingi. Tai yra viskas, kas sukelia pavojingesnį važiavimą per nelygumus ir duobes, dabar padaryta kur kas lengviau ir sumažinant riziką sugadinti Jūsų padangas. Viskas viename – juk skamba neblogai?

Nors „Tweel“ debiutavo beveik prieš septynerius metus ir Jūs vis dar negalite jų įsigyti, šios idėjos potencialas ir prekyba rinkoje yra labai tikėtini.

Michelin taip pat turi idėją, pavadintą „Active Wheel System“, kuri turi 2 elektros variklius, sumontuotus virš ratų. Vienos elektros variklis kontroliuoja trauką ir stabdymą, o kitas valdo elektros suspensiją.

Informaciją pateikė „Padangų parduotuvė“ specialistai. Čia galite įsigyti visas padangų naujienas internetu už mažesnę kainą. Daugiau informacijos rasite internetiniame tinklalapyje www.padanguparduotuve.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *