Pakabinamųjų lubų estetika ir praktiškumas

Renovuojant ar įrengiant nuo pamatų Jūsų namus dažnai tenka pagalvoti apie tai, kaip galima būtų pagerinti jų estetinį grožį, pagerinti garso izoliaciją, sustiprinti norą į juos sugrįžti Jum ir Jūsų svečiams.

Sprendimas visoms šitoms problemoms yra – tai Įtempiamos lubos, kurios leis mėgautis įpsūdingų spalvinių tekstūrų įvairovėmis… Paklauskit ko negalima sukurt, turint puikius specialistus, irmes Jums atsakysime – praktiškai viskas įmanoma. Nuo paprastų įtemptų lubų iki įmantriais ornamentais vingūriuojančių margaspalvių, tebūnie, Jūsų fantazija – mums įsakymas. Nebėda, jeigu neturite minčių, nes mes visuomet Jum padėsim išsirinkti iš standartinių lubų dekoravimo katalogo ir pasistengsime, jeigu to panorėsite, kad būtumėte išskirtingi tarp visų kitų.

Suprantama, grožis gali apkerėti, tačiau nereiktų pamiršti ir praktiškumo… Čia Jūs neprašausit, kadangi mūsų produktai – ilgaamžiai ir reikalaujantys minimalios priežiūros… Net jeigu jūsų namuose yra drėgmės – nieko blogo nenutiks, skirtingai nuo įprastų, kasmet, arba kas kelis, labai nuobodžiai dažomų, nuolatos prarandančių spalvą lubų.

Bet palaukit, tai dar ne viskas… Jeigu praeitas sakinys nuskambėjo kaip dažnai per televizorių girdima reklama – skaitykite toliau. Tėveliams, kurie turi vaikų žiniai pranešime džiugią naujieną… Jūsų atžala tikriausiai dievins Jūsų sprendimą įrengti naujas lubas, kadangi su naujųjų technologijų pagalba dabar galima ant lubų audinio spausdinti bet kokio dydžio nuotraukas(taip vadinamas art-print) . Mažametei dukrai – jos mėgstamiausių lėlių atvaizdai, nutrūkgalviui sūnui – jo mėgiamiausių video aktorių nuotraukos… paauglei dukrai – jog mėgiamiaus.ios muzikos grupės foto. Pasirinkimų yra daug, tačiau kilus abejonėms visuomet galite kreiptis pas tikrus šio reikalo specialistus.

Apibendrinant galima pridurti, jog tokių darbų kaina yra labai padori, o medžiagos ir darbo kokybė, darbo manieros – labai aukšto lygio. Sutaupysite pinigų, laiko ir sveikatos samdydami profesionalus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *