Papildai dietai: ką turėtumėte žinoti?

Įvairios reklamos skelbia, kad su papildais dietai galite pasijausti „pilnesni“, sotesni, padidinti energijos kiekį ir sėkmingai tirpdyti riebaliukus. Tad kaip yra iš tikrųjų? Kokių tipų dietos papildai būna? Išsiaiškinkime.

Papildai būna trijų pagrindinių rūšių: išrašomi gydytojų, laisvai perkami parduotuvėse ir natūralūs.

Išrašomi gydytojų. Receptiniai papildai ir vaistai dietai yra išrašomi gydytojų. Jie yra kruopščiai patikrinti įvairių institucijų, o juos vartoti galima tik pasitarus su gydytoju.

Nereceptiniai papildai. Nereceptinius papildus dietai galima įsigyti parduotuvėse vietinėse vaistinėse ar specializuotose parduotuvėse. Žinoma, visos juose esančiosmedžiagos taip pat patikrintos mokslininkų, kad nesukeltų šalutinio poveikio, nepakenktų Jūsų sveikatai.

Natūralūs papildai. Natūralūs papildai taip pat perkami be recepto. Paprastai Jūs rasite didelį pasirinkimą šių papildų tiek sveiko maisto parduotuvėse, tiek ir vaistinėse. Tai yra preparatai iš natūralių žolelių, kurie pasižymi ne tik sotumo jausmo suteikimu, bet ir organizmo valymu, tad Jūs gaunate dvigubą naudą.

Žinoma, jei kai kurių papildų galite įsigyti laisvai, nereiškia, jog perdozuoti sveika. Griežtai laikykitės nurodymų, o pasiekusios norimą svorį nutraukite jų vartojimą. O ką rinksitės Jūs?

Papildai dietai
www.bigbadboy.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *