Paprasti būdai, padėsiantys pratęsti vandens šildytuvo gyvavimo laiką

Standartinis vandens šildytuvas paprastai gyvuoja 8-12 metų. Dauguma vandens talpyklų gaminamos iš plieno, padengto specialiu stiklu ar porceliano ir bėgant laikui gali oksiduotis ir pablogėti. Tačiau tinkamai prižiūrint vandens šildytuvą, jo gyvavimo laiką galima pratęsti net dvigubai. Kaip?

  • Jeigu įtaisysite antrą anodo strypą, taip Jūs gerokai prailginsite vandens šildytuvo tarnavimo laiką.Antras strypelis, pagamintas iš magnio ar aliuminio, padės kokybiškiau užkirsti kelią korozijai, kas dažnai tampa viena iš pagrindinių susidėvėjimo priežasčių.
  • Reguliariai valykite savo vandens šildytuvą. Reguliarus valymas gali padėti išvengti įvairių nuosėdų kaupimosi ir padidinti Jūsų šildytuvo efektyvumą. Tiesa, tai dažniausiai taikoma senesnės gamybos šildytuvams. Dauguma šiuolaikinių šildytuvų išsivalo savaime, tad galėsite nesukti dėl to galvos.
  • Vandens minkštikliai. Niekam ne paslaptis, kad vandens kietumas šiais laikais – milžiniškas. Kadangi vanduo yra kietas, jis yra pagrindinė priežastis nuosėdų ir mineralų, kurie nusėda ant įvairių paviršių. Tai gali gerokai sumažinti vandens šildytuvo tarnavimo laiką. Daugeliu atveju naudojant vandens minkštiklį galite sumažinti susidėvėjimą dėl kieto vandens.

Vandens šildytuvai
www.vilpra.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *