Parduodu verslą: kaip turi atrodyti skelbimas?

parduodu versląKo tik gyvenime nebūna – net patys neįtikėtiniausi scenarijai ima ir išsipildo, versdami priimti įvairius veiksmus. Situacijos, kuomet tenka parduoti verslą taip pat nėra retos. Priešingai, jų pasitaiko pakankamai dažnai: kartais žmogus verslą parduoda, nes pats to nori, kartais – todėl, kad nebėra kitos išeities. Parduoti verslą galima įvairiais būdais, vienas iš jų – pateikti skelbimus su antrašte Parduodu verslą. Na, o kad tikslą pasiektumėte greičiau, turėtumėte šį bei tą žinoti apie tai, kaip turi atrodyti skelbimas ir kokią informaciją reikėtų jame pateikti. Kaip tik apie ir pakalbėsime daugiau.

Visų pirma, keletas pastebėjimų apie tai, kaip turėtų atrodyti skelbimas, jei jo antraštė bus Parduodu verslą. Savaime suprantama, tekstas turi būti stilistiškai bei gramatiškas tvarkingas, o taip pat – gali būti naudojamos ryškios spalvos (tokiu būdu dėmesys bus atkreiptas kur kas greičiau).

Na, o dabar- apie tai, kokia informacija turėtųs būti pateikta skelbime. Yra keletas dalykų, kuriuos tiesiog privalu nurodyti (jei jų nenurodysite, tokiu atveju, skelbimas neteks prasmės – jis tiesiog neatliks savo tikrosios funkcijos). Taigi, svarbiausi dalykai, kurie būtinai nurodyti skelbime, yra tokie: verslo rūšis, adresas (jei verslas plėtojamas ne vienoje vietoje, reikėtų bent išvardinti kitu miestus ar šalis). Tai – pati svarbiausia informacija. Užteks susipažinti vien tik su ja, ir skelbimą pamatęs žmogus, supras, ar  pasiūlymas jį domina.

Na, o toliau – turėtų būti pateikiama kitokio pobūdžio informacija. Svarbu užsiminti apie kainą. Bus idealu, jei iš karto pranešite apie tai, kokia yra tiksli kaina; jei dėl galutinės kainos dar nesate pasisprendę, galite taip ir rašyti – tiesiog praneškite, jog ji bus derinama arba sutartinė. Na, o jei norite sutaupyti ir savo, ir skelbimu susidomėjusių žmonių laiko, tokiu atveju skelbime praneškite, ar yra galimybė pirkti verslą išsimokėtinai. Jei tokios galimybės nesuteiksite ir visus pinigus norite gauti iš karto, taip ir rašykite – tokiu atveju į skelbimą neatsilieps tie žmonės, kurie negali sumokėti visos pinigų sumos iš karto.

Pabaigai – dar viena labai svarbi detalė: būtinai nurodykite ir kontaktus, kuriais su jumis bus galima susisiekti.

SEO paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *