Party bus ar limuzinas: kodėl geriau party bus?

Party bus – ši sąvoka atkeliavo iš vakarų,  o mūsų šalyje yra žinoma kaip autobusai  vakarėliams. Reikia pastebėti, jog party bus ir limuzinai konkuruoja tarpusavyje, na o mes šį kartą patiekiame priežastis, kodėl party bus yra geriau nei limuzinas. Skirkite vos kelias minutes ir sužinosite šias priežastis.

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl bus party bus yra geriau nei limuzinas, yra ta, jog  būtent party bus transporto priemonės dėka atsiranda galimybė keliauti visiems šventėms dalyviams. Nors limuzinai taip pat talpina nemažai žmonių, reikia pastebėti, jog party bus yra dar talpesnė transporto priemonė – ja gali keliauti dar daugiau žmonių nei limuzinu. Argi tai ne puikus pasirinkimas jei į savo šventę norite pakviesti ne vieną dešimtį žmonių? Maža to, reikia pabrėžti, ir tai, jog party bus yra ne tik talpesnis, bet ir erdvesnis, todėl visi jame tilps ne tik daugiau žmonių nei į limuziną, bet ir visi esantys žmonės, galės jaustis kur kas laisviau bei patogiau.

Autobusas VakarėliamsReikia paminėti ir dar vieną priežastį, kuri taip pat yra ne ką mažau svaresnė nei pirmoji: party bus nuoma kainuoja šiek tiek pigiau nei limuzino. Kaip žinia, suma, kurią teks sumokėti už paslaugą, yra vienas aktualiausių klausimų visiems, kurie ketina ja pasinaudoti, o nemaža dalis žmonių pageidauja, kad už paslaugą reikėtų mokėti kuo mažiau. Jei ir jūs esate vienas iš jų, rinkitė sparty bus – už šios transporto priemonės nuomą sumokėsite mažiau, nei už limuzino nuomą. Beje, yra galimas ir kitas pasirinkimas: už party bus nuomą galite mokėti tiek pat, kiek ir už limuzino nuomą, tačiau tokiu atveju  turėsite daugiau laiko pasivažinėjimams.

Na, o pabaigai – dar viena priežastis, dėl kurios taip pat verta rinktis party bus: tai patogumas, elegancija, tačiau ne per didelė prabanga. Kaip žinia, šventė nelygi šventei, o tą patį galima pasakyti ir apie žmonių norus: tikrai ne visi nori ypatingos prabangos. Jei ir jūs esate vienas iš jų, party bus –geriausia transporto priemonė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *