Paskola internetu – kaip nelikti apgautam?

paskola internetuIki šiol nemažai diskusijų kyla įvairiuose interneto portaluose, kuriuose yra ginčijamasi ar paskola internetu visada yra imama saugiai. Svarbu žinoti, jog kiekvienoje sferoje pasitaiko sukčių ir aferistų, todėl virtuali erdvė taip pat nėra išimtis. Čia itin didžiulį dėmesį reikia skirti būtent kredito teikėjo paieškai, nes netinkamas jo pasirinkimas gali duoti skaudžių pasekmių, kurių galbūt net nesitikėsite. Verta apibendrinti svarbiausias klaidas, kurias apeinant, tikrai išvengsite sukčių spąstų.

Bene didžiausia priežastis kodėl žmonės lieka apgauti ieškant kredito – dairymasis po skelbimų portalus. Būtina žinoti, jog jokia save gerbianti finansų institucija nededa skelbimo, kuriame nurodyta, jog ji teikia kreditus visiems. Ypač tokie skelbimai vilioja bedarbius asmenis, kurie vargiai gauna kreditą dėl savo prastos finansinės būklės. Paprasčiausiai turite žinoti, jog skelbimų portaluose esantys skelbimai yra elementari apgaulė. Ten skelbimai dedami paprastų žmonių, kas jau parodo pirmąjį sukčiavimo požymį – jokie paprasti žmonės, šiuo metu teisėtai negali skolinti pinigų kitiems žmonės už palūkanas. Toks draudimas jau yra įsigaliojęs gana seniai, tad vieninteliai kredito teikėjai yra tie, kurie nustatyta tvarka yra įrašyti į viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą. Paprasčiausiai, jeigu matote , jog skelbime dar ir pabrėžiama, jog paskolos teikiamos ir bedarbiams, tai čia jau yra aukščiausio bukumo laipsnis – klientų mokumo įvertinimo nuostatose yra aiškiai reglamentuojama, jog nemokiems ir pajamų negaunantiems asmenims skolinti pinigus yra draudžiama.

Kas liečia sukčiavimą per skelbimus, tai procesas ten yra gana aiškus. Paprasčiausiai, jūs susitarsite su paskolos teikėju dėl sumos bei termino. Po to neva jis patikrins informaciją ir t.t. Paskutinis jo žingsnis bus – reikalavimas pervesti „mokestį“ už paraiškos nagrinėjimą arba sutarties sudarymą. Būtent tas mokestis ir yra pagrindinė gudrybė – jis pas įvairius aferistuos siekia nuo kelių iki kelių šimtų litų, ko realybėje nebūna nei vienoje teisėtai veikiančioje finansų institucijoje, net bankai tokių mokesčių nereikalauja. Greitieji kreditai taip pat tokių absurdiškų veiksmų nedaro, o apie tikslesnę tvarką norint gauti kreditą internetu galite pasidomėti čia: paskolos-visiems.lt/greitieji-kreditai. Grįžtant prie esmės, verta pabrėžti, jog paskolos sutarties sudarymo mokestis, kuris yra įprastas kiekvienoje greitųjų kreditų bendrovėje yra 1 centas, tad pervedimas, kuris siekia didelę sumą yra mažų mažiausiai absurdiškas.

Jeigu jūs taip pat esate susidomėję „paskolų teikėjais“ skelbimų portaluose, tai paprasčiausiai turėtumėte juos pamiršti, jeigu nenorite būti apgauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *