Paskola kelionei

paskola internetuKelionę į Italiją planavome labai seniai, net nemanėme, kad jai bus reikalinga paskola internetu.  Atrodo, viskas visada buvo normaliai suplanuota, mes neturėjome jokių rūpesčių. Paskutinę minutę vyras pateko į avariją, ir visi planai staiga pasikeitė, turėjome daug ko atsisakyti. Tačiau kelionės bilietai jau buvo nupirkti, dar pusės tiek, kiek buvome išleidę, reikėjo pakeliavimui pačioje šalyje. Tam ir buvo panaudota paskola internetu, akcija kaip tik vykusi mums leido pasiskolinti netgi šiek tiek pigiau.

Nakvynės vietos

Žinoti, kokio dydžio reikalinga paskola internetu, reikia tada, kai jau esi įsivertinęs kitus parametrus, skaičius, žinai, kas kiek kainuoja. Taigi, mums teko iš anksto viską užsisakyti, nepasilikti nieko ekspromtui, nes nebūtume žinoję, kokio dydžio paskola internetu (akcija) bus reikalinga. Pirmiausiai ieškojome galimybių apsistoti pas pažįstamus. Juolab, kad tokių buvo, nes vienas kitas prieš kelis metus buvo išvykęs dirbti Italijon. Deja, kaip paaiškėjo, iš jų mažai naudos – kažkas dirbo laukuose ir gyveno nameliuose ant ratų, o tai visiškai neatitiko mūsų poreikių. Kažkas gyveno namuose, net ir Romoje, pas žmones, kuriuos prižiūri. Net mano viena draugė, įsikūrusi Romos priemiestyje, Fumicino miestelyje, prižiūrėjo vieną seną žmogų. Deja, paprastai, kai žmonės ten apsistoja ir prižiūri senus žmones, tada nelabai ten gali atvykti svečiai, apsigyventi pas juos. Galų gale, ieškojome, kaip ir pridera, per įvairius viešbučių, hostelių, kambarių rezervavimo tinklapius. Man labai patiko mano naujai aptiktas „Air BnB“, kur žmonės tiesiog mielai įsileidžia į savo namus ir ten galima gana pigiai pagyventi. Taigi, tokie buvo planai, tokie skaičiavimai.

Vietinis transportas

Reikia pasidžiaugti, kad paskola internetu nebuvo išleista daugiausiai vietiniam transportui. Su juo situacija kur kas geresnė, ir paskola internetu SMS žinute nebūtų niekam reikalinga, norint keliauti po Italiją. Pažįstami pamokė, kur galima važiuoti zuikiu. Išmokus gerai suktis, Romoje su metro galima važinėti kuo paprasčiausiai, tame jau nebebūna jokių problemų, tik įdomūs dalykai, šiek tiek rizikos ir daug sutaupytų pinigų. Važiuojant su didele šeima, tai tikrai pats paprasčiausias būdas, norint važiuoti kuo pigiau. Tačiau net ir važinėjant tarp miestų, transportas nėra labai brangus, tam tikrai neišleidžiami visi pinigai, nereikia bijoti, kad sumokėsite labai daug ir nieko nepamatysite. Taip tikrai nebus, nes galima ir vienoje vietoje labai daug pamatyti, o be to, kaip jau minėjau, transportas nėra brangesnis nei daugybėje kitų pasaulio civilizuotų vietų.

Aplankytos vietos

Mūsų šeimoje yra įvairaus amžiaus žmonių, jauniausiems įėjimas į daugybę objektų nemokamas, dėl jų paskola internetu visa para vargu, ar būtų imama. Tačiau kitiems, vyresniems ypač, bilietai visai kainuoja savo kainą, taigi, ir paskola internetu kaina tą padengė. Bet mes viską buvome jau maždaug apsiskaičiavę iš anksto.

Aišku, kad pačioje Romoje yra daugybė puikių vietų, kurias galima pamatyti. Daug kas turbūt pirma galvoja apie Koliziejų, ir iš tiesų, kaip mums Gedimino pilis, taip Romoje Koliziejus ir visi kiti šalia esantys išlikę antikiniai paveldai, stebina daugybę turistų. Tačiau šis miestas turtingas ne tik senoviniu Antikos paveldu, bet ir prašmatnaus renesanso, baroko architektų palikimais. Venecijos aikštė žavi savo Bernini suprojektuotais nuostabiais baltais pastatais, gražiomis erdvėmis. Daugybė įvairių skulptūrų, nuostabioji Vatikano katedra su visa aikšte ir bokštais. Visi šie dalykai yra kvapą gniaužiantis grožis, kurį atvykti ir pamatyti tikrai vertėjo.

Comments are closed.